Dzisiaj jest wtorek, 04 października 2022
Imieniny: Edwina, Rosławy, Rozalii

Herb Cisek
  • Change language
Dla słabowidzących
Tłumacz dla osób głuchych
Ikona Facebooka Facebook Gminy Cisek

Ogłoszenie o wykazie nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy

Ogłoszenie Stosownie do art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami  Wójt Gminy Cisek zawiadamia, że na tablicy ogłoszeń  w  budynku Urzędu Gminy w Cisku  przy ul. Planetorza 52 został wywieszony wykaz  nieruchomości gruntowych przeznaczonych do wydzierżawienia na cele rolne stanowiących własność Gminy Cisek.

OgłoszenieStosownie do art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami  Wójt Gminy Cisek zawiadamia, że na tablicy ogłoszeń  w  budynku Urzędu Gminy w Cisku  przy ul. Planetorza 52 został wywieszony wykaz  nieruchomości gruntowych przeznaczonych do wydzierżawienia na cele rolne stanowiących własność Gminy Cisek.

Zarządzenie nr 56 Wójta Gminy Cisek w sprawie w sprawie przeznaczenia do wydzierżawienia  nieruchomości w trybie przetargu, ustalenia stawki czynszu  i ogłoszenia wykazu nieruchomości, zostało zamieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej, w dziale OGŁOSZENIA --> Wykazy, sprzedaż, dzierżawa i najem nieruchomości.

  • Data publikacji: 12-10-2009 15:20
  • Liczba odsłon strony: 204
Powrót do poprzedniej strony »