Dialog międzypokoleniowy - program warsztatowy

dialog_pokoleniowy.gif Zapraszamy do kolejnej edycji programu "DIALOG MIĘDZYPOKOLENIOWY", który przyczynia się do obalenia funkcjonującego w społeczeństwie mitu o „konflikcie pokoleń”; pokazuje, że młodzi ludzie chętnie angażują się w organizację inicjatyw skierowanych do ludzi starszych; udowadnia, jak ważna w funkcjonowaniu naszego społeczeństwa jest współpraca pomiędzy starszą i młodszą generacją oraz buduje trwały dialog mniejszości niemieckiej z resztą społeczeństwa.

dialog_pokoleniowy.gifZapraszamy do kolejnej edycji programu "DIALOG MIĘDZYPOKOLENIOWY", który przyczynia się do obalenia funkcjonującego w społeczeństwie mitu o „konflikcie pokoleń”; pokazuje, że młodzi ludzie chętnie angażują się w organizację inicjatyw skierowanych do ludzi starszych; udowadnia, jak ważna w funkcjonowaniu naszego społeczeństwa jest współpraca pomiędzy starszą i młodszą generacją oraz buduje trwały dialog mniejszości niemieckiej z resztą społeczeństwa. Program pozwala ukazać wartość doświadczeń ludzi w każdym wieku, dowodzi, że osoby starsze i młode, mimo odmiennych doświadczeń, i umiejętności, mogą się wiele od siebie nauczyć. Jednym z kluczowych celów programu jest zatem promocja wolontariatu na rzecz osób starszych.
Do udziału w programie zapraszamy osoby w wieku od 16 do 26 lat. Jeżeli jesteś gotów do współpracy ze starszym pokoleniem, chcesz zdobyć nowe doświadczenie w pracy społecznej, poznać metody animacji osób starszych oraz zdobyć certyfikat ukończenia kursu pierwszej pomocy – zgłoś się do programu. Udział w programie jest bezpłatny.

Pobierz informację - PDFplakat.pdf (655,01KB) .

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w programie wypełnij formularz zgłoszeniowy (dostępny na stronie www.jfm.opole.pl w dziale „pobierz“, w zakładce „formularze zgłoszeniowe” i  wyślij go pocztą, bądź mailem do 10 września 2009 r.

Wszelkich informacji o programie udziela Magdalena Klyszcz
pod numerem telefonu: (077) 441 13 42, 441 13 43, wew. 28,
bądź mailowo:

Przewiń do góry