Utrudnienia w Kędzierzynie-Koźlu z powodu Pucharu Europy w Triathlonie

ObjazdW związku organizacją Pucharu Europy w dniu 30.08.2009r. w godzinach od 10:00 do 16:00 całkowicie wyłączone z ruchu drogowego będą główne ulice Koźla. W tym okresie nastąpi zmiana organizacji ruchu. Nie będzie możliwości przejazdu przez Koźle do Kędzierzyna i odwrotnie. Kierowcy będą musieli korzystać z objazdów.

banerekokkk.jpeg W związku organizacją Pucharu Europy w dniu 30.08.2009r. w godzinach od 10:00 do 16:00 całkowicie wyłączone z ruchu drogowego będą ulice Koźla: Dunikowskiego (od Wyspy), Łukasiewicza, Kochanowskiego, Piastowska, Bończyka, Pamięci Sybiraków, Złotnicza, Czerwińskiego, Czechowa, Rynek i wszystkie uliczki przyległe do Rynku, Racławicka, M. Skłodowskiej-Curie, Skarbowa, Spółdzielców, Konopnickiej i Chrobrego do skrzyżowania z Filtrową oraz park przyległy do tej ulicy.

Prezydent Miasta Kędzierzyna-Koźla zwraca się z uprzejmą prośbą do mieszkańców i gości, aby w dniach 29.08.2009r. od godz. 15:00 do 30.08.2009r. do godz. 17:00 nie parkować samochodów na ulicach Koźla, na których rozgrywane będą konkurencje: jazda na rowerze i bieg uliczny.

Dla mieszkańców i gości przygotowane są miejsca parkingowe usytuowane:

  • przy ul. Portowej,
  • przy ul. Dunikowskiego (przed Wyspą) - Ośrodek Sportów Strzeleckich-Paintball,
  • przy ul. 24 kwietnia (PKS, szpital),
  • przy ul. Chrobrego do skrzyżowania z ul. Filtrową oraz na ulicach przyległych.

ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU:

Dojazd do Koźla od strony Opola, Prudnika, Raciborza, Głubczyc tylko do skrzyżowania ulicy Chrobrego z ulicą Filtrową lub przez Reńską Wieś ulicą Głubczycką do dworca PKS (szpital) w Koźlu.
Dojazd do Koźla-Rogi uliczkami osiedlowymi Koźla-Zachód do ulicy Kochanowskiego – ulicy Sucharskiego (Rogi)
Dojazd do Kędzierzyna od strony Opola, Prudnika, Głubczyc objazdem przez Cisek, Bierawę. 
Dojazd do osiedla Koźle od strony Gliwic, Pyskowic - tylko do skrzyżowania ulicy Dunikowskiego z ulicą Portową.
Dojazd od strony Gliwic do Prudnika, Opola - przez Bierawę, Cisek.
Nad prawidłowym funkcjonowaniem objazdów i zabezpieczeniem imprezy czuwać będą funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

Przepraszamy za utrudnienia, prosimy o zastosowanie się do wymogów bezpieczeństwa imprezy sportowej i zapraszamy do kibicowania najlepszym triathlonistom Europy.

Przewiń do góry