Dzisiaj jest poniedziałek, 03 października 2022
Imieniny: Bogumiła, Gerarda, Józefy

Herb Cisek
  • Change language
Dla słabowidzących
Tłumacz dla osób głuchych
Ikona Facebooka Facebook Gminy Cisek

Plebiscyt Śląska Super Gmina

SMS-owe głosowanie Zapraszamy do pierwszej edycji plebiscytu „Wrocławianina”, w którym czytelnicy zadecydują, którą z gmin uhonorują tytułem „Śląska Super Gmina”. Plebiscyt to doskonała okazja do wypromowania najbardziej atrakcyjnego miejsca na Śląsku, ale przede wszystkim wygrania rewelacyjnych nagród – zarówno przez zwycięski samorząd, jak również przez głosujących.

SMS-owe głosowanieZapraszamy do pierwszej edycji plebiscytu „Wrocławianina”, w którym czytelnicy zadecydują, którą z gmin uhonorują tytułem „Śląska Super Gmina”. Plebiscyt to doskonała okazja do wypromowania najbardziej atrakcyjnego miejsca na Śląsku, ale przede wszystkim wygrania rewelacyjnych nagród – zarówno przez zwycięski samorząd, jak również przez głosujących.

„Śląska Super Gmina” – to taka gmina, w której prężnie działa władza samorządowa, dobrze się żyje i pracuje. Tu dobrze wykorzystywane są walory turystyczne i logistyczne, samorząd umiejętnie pozyskuje dotacje unijne i wykorzystuje je dla dobra społeczności lokalnej. W takiej gminie panuje atmosfera przyjazna dla mieszkańców, inwestorów i gości.

Przez osiem miesięcy prezentowane będą gminy, na które czytelnicy będą mogli głosować wysyłając SMS. Na taką supergminę głosować może każdy, nie tylko jej mieszkaniec.

Wystarczy wysłać SMS  na nr 7135 za 1,22 zł brutto o treści: GMINA. (numer porządkowy gminy)
Jeśli chcesz np. zagłosować na Baborów - wyślij SMS na numer 7135 o treści: GMINA.1 a jeśli na Jawor - wpisz GMINA.55. Więcej szczegółów w PDFInformacji o plebiscycie wraz z numerami miast i gmin.pdf (405,58KB) .

Co miesiąc spośród głosujących wytypowana zostanie jedna osoba, która otrzyma nagrodę w wysokości 500 zł.

W listopadzie podsumowane zostaną wyniki plebiscytu oraz wyłoniona zostanie zwycięska gmina. Plebiscyt potrwa do listopada 2009 r. włącznie. Regulamin Plebiscytu dostępny jest na www.wroclawianin.pl

Zapraszamy mieszkańców gminy Cisek oraz wszystkich, którym podoba się nasza gmina do udziału w plebiscycie. Aby oddać głos na gminę Cisek prosimy o wysłanie SMS-a pod nr 7135 o treści: GMINA.24

  • Data publikacji: 09-04-2009 10:26
  • Liczba odsłon strony: 285
Powrót do poprzedniej strony »