X Międzynarodowy Spływ Pływadeł 2009

Pływadła na Odrze X Międzynarodowy Spływ Pływadeł "Odra rzeką integracji europejskiej" odbędzie się w dniach od 5 do 7 czerwca 2009 roku.
Hasło tegorocznego spływu brzmi: "Na Odrze jest wszystkim dobrze".
Jest już przygotowany program tej imprezy. W związku z tym wydarzeniem już dzisiaj zapraszamy wszystkich nad Odrę do Przewozu i Dziergowic.

Pływadła na Odrze X Międzynarodowy Spływ Pływadeł "Odra rzeką integracji europejskiej" odbędzie się w dniach od 5 do 7 czerwca 2009 roku. Hasło tegorocznego spływu brzmi: "Na Odrze jest wszystkim dobrze".

Jest już dostępny trzydniowy program tej imprezy.
Pobierz PDFPlakat_Spływ_Pływadeł_Odra_2009.pdf (486,96KB)

W ramach X Międzynarodowego Spływu Pływadeł, Gminy Bierawa i Cisek organizują festyn integracyjny w Dziergowicach – Przewozie, będący finałem półmetku spływu. 6 czerwca 2009 roku ok. godziny 16 planowane jest powitanie wszystkich uczestników spływy. W związku z tym wydarzeniem zapraszamy wszystkich nad Odrę do Dziergowic i Przewozu, aby wspólnie bawić się na łonie nadodrzańskiej przyrody. Brzegi Odry połączy na ten czas kładka pontonowa, która umożliwi swobodne przejście pomiędzy gminą Cisek i Bierawa. A w czasie festynu będzie dużo dobrej muzyki i humoru. Serwowane będą regionalne potrawy i napoje chłodzące.
PDFZaproszenie_do_Dziergowic_Przewozu.pdf (997,14KB)

A tak było na PŁYWADŁACH w 2008 roku w Przewozie.

Przewiń do góry