Multimedialna prezentacja gminy Cisek

Prezentacja multimedialna Multimedialna prezentacja gminy Cisek przygotowana została na płycie DVD w trzech językach: polskim, niemieckim i angielskim. Prezentacja pokazuje złożoną przeszłość tej ziemi oraz współczesny dorobek mieszkańców wraz z perspektywami rozwoju na przyszłość. Multimedialną prezentację gminy Cisek przygotowano w celu promowania naszej gminy na różnego rodzaju imprezach promocyjnych organizowanych na terenie Unii Europejskiej.

Prezentacja multimedialnaMultimedialna prezentacja gminy Cisek przygotowana została na płycie DVD w trzech językach: polskim, niemiecki i angielskim. Po uruchomieniu płyty wita nas lektor, który przedstawia najważniejsze informacje o naszej małej ojczyźnie i jej mieszkańcach, uzupełnioną barwnymi zdjęciami urokliwych zakątków gminy Cisek. Prezentacja pokazuje m.in. złożoną przeszłość poszczególnych miejscowości gminy oraz współczesny dorobek jej mieszkańców wraz z perspektywami rozwoju na przyszłość. Płyta zawiera również informacje dotyczące możliwości turystyki i wypoczynku, interaktywną mapę gminy z jej charakterystycznymi miejscami, aktualną ofertę inwestycyjną, informację o przedsiębiorcach gminy, galerię zdjęć i filmów oraz wiele innych szczegółów dotyczących naszej gminy.
Multimedialną prezentację gminy Cisek przygotowano w celu promowania naszej gminy na różnego rodzaju targach, wystawach, sympozjach i innych imprezach promocyjnych organizowanych na terenie Unii Europejskiej.

Przewiń do góry