Przedsiębiorcy i osoby zamierzające założyć własną działalność gospodarczą

SpotkanieJuż w marcu 2009 roku rozpocznie się drugi nabór wniosków o dofinansowanie dla mikroprzedsiębiorców. Tym razem wnioski o pomoc będą mogły składać osoby zamierzające rozpocząć działalność gospodarczą. Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie – Koźlu, Kongregacja Przemysłowo - Handlowa Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej oraz firma CTC zapraszają na spotkanie informacyjne w tej sprawie.

SpotkanieJuż w marcu 2009 roku rozpocznie się drugi nabór wniosków o dofinansowanie dla mikroprzedsiębiorców. Tym razem wnioski o pomoc będą mogły składać osoby zamierzające rozpocząć działalność gospodarczą.
 
Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie – Koźlu, Kongregacja Przemysłowo - Handlowa Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej oraz firma CTC

z a p r a s z a

wszystkich przedsiębiorców oraz zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą do udziału w spotkaniu informacyjnym na temat możliwości pozyskania środków unijnych na rozwój lub założenie firmy.
 
Spotkanie odbędzie się w Sali Posiedzeń Starostwa Powiatowego w Kędzierzynie – Koźlu przy Placu Wolności 13 w dniu 02 lutego 2009 roku (poniedziałek) o godzinie 16.00.

Starosta Powiatu Kędzierzyńsko – Kozielskiego
Józef Gisman
Prezes Struktury Powiatowej KPH OIG
w Kędzierzynie – Koźlu
Włodzimierz Kapeluszny.

Prosi się o potwierdzenie uczestnictwa pod nr tel.: 077 4723200 wewn. 754.

Przewiń do góry