Gminne zawody sportowo-pożarnicze w Cisku

Gminne zawody strażackieW niedzielę, 17 maja 2009 roku na stadionie sportowym w Cisku odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze. Do sportowej rywalizacji zgłosiły się 24 drużyny pożarnicze z siedmiu jednostek OSP. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Prezes ZG ZOSP w Cisku - Alojzy Parys. Po ustaleniu kolejności startów poszczególnych dużyn, Komendant Gminny OSP a zarazem sędzia główny zawodów - Roman Adam rozpoczął sportową rywalizację.

W niedzielę, 17 maja 2009 roku na stadionie sportowym w Cisku odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze. Do sportowej rywalizacji zgłosiły się 24 drużyny pożarnicze z ośmiu jednostek OSP. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Prezes ZG ZOSP w Cisku - Alojzy Parys. Po ustaleniu kolejności startów poszczególnych dużyn, Komendant Gminny OSP a zarazem sędzia główny zawodów - Roman Adam poprowadził sportową rywalizację, która przebiegała w czterech kategoriach wiekowych. Tegoroczne zawody stały na bardzo wysokim poziomie. Strażacy pokazali licznie zgromadzonej publiczności swoją wysoką formę, znakomitą sprawność i perfekcyjne wyszkolenie, gwarantujące profesjonalną ochronę w razie niebezpieczeństwa. Zawody zakończyły się uroczystym wręczeniem nagród i dyplomów dla zwycięzców.

A oto wyniki zawodów w poszczególnych kategoriach:

MDP dziewczęta CTIF: 1. OSP Roszowicki Las, 2. OSP Przewóz, 3. OSP Cisek, 4. OSP Nieznaszyn. MDP chłopcy CTIF: 1. OSP Roszowicki Las, 2. OSP Przewóz, 3. OSP Łany, 4. OSP Cisek. KDP (kobiece drużyny pożarnicze): 1. OSP Łany, 2. OSP Roszowicki Las, 3. OSP Cisek. Seniorzy (męskie drużyny pożarnicze): 1. OSP Łany I, 2. OSP Miejsce Odrzańskie I, 3. OSP Przewóz, 4. OSP Nieznaszyn II, 5. OSP Łany II, 6. OSP Roszowicki Las I, 7. OSP Cisek, 8. OSP Roszowicki Las II, 9. OSP Nieznaszyn I, 10. OSP Miejsce Odrzańskie II, 11. OSP Dzielnica I, 12. OSP Podlesie, 13. OSP Dzielnica II.

Fotoreportaż:

 Zawody sportowo-pożarnicze w Cisku Zawody sportowo-pożarnicze w Cisku Zawody sportowo-pożarnicze w Cisku Zawody sportowo-pożarnicze w Cisku Zawody sportowo-pożarnicze w Cisku Zawody sportowo-pożarnicze w Cisku Zawody sportowo-pożarnicze w Cisku Zawody sportowo-pożarnicze w Cisku Zawody sportowo-pożarnicze w Cisku Zawody sportowo-pożarnicze w Cisku Zawody sportowo-pożarnicze w Cisku Zawody sportowo-pożarnicze w Cisku Zawody sportowo-pożarnicze w Cisku Zawody sportowo-pożarnicze w Cisku Zawody sportowo-pożarnicze w Cisku Zawody sportowo-pożarnicze w Cisku Wręczanie nagród i dyplomów Wręczanie nagród i dyplomów Wręczanie nagród i dyplomów Wręczanie nagród i dyplomów Wręczanie nagród i dyplomów Wręczanie nagród i dyplomów Wręczanie nagród i dyplomów Wręczanie nagród i dyplomów Wręczanie nagród i dyplomów Wręczanie nagród i dyplomów Wręczanie nagród i dyplomów Wręczanie nagród i dyplomów Wręczanie nagród i dyplomów Wręczanie nagród i dyplomów Wręczanie nagród i dyplomów Wręczanie nagród i dyplomów Wręczanie nagród i dyplomów Wręczanie nagród i dyplomów Wręczanie nagród i dyplomów Wręczanie nagród i dyplomów

Przewiń do góry