Dzisiaj jest niedziela, 02 października 2022
Imieniny: Racheli, Sławy, Teofila

Herb Cisek
  • Change language
Dla słabowidzących
Tłumacz dla osób głuchych
Ikona Facebooka Facebook Gminy Cisek

Nowy system zbiórki odpadów segregowanych

Segregacja odpadów Od 1 stycznia 2009 roku na terenie gminy Cisek wdrożony zostaje nowy system zbiórki odpadów segregowanych. Będą one zbierane w specjalnych workach od każdego mieszkańca mającego podpisaną umowę na wywóz odpadów komunalnych.
Mieszkańcy gminy otrzymają trzy rodzaje worków: niebieski na papier, zielony na szkło i puszki, zółty na plastik.

Segregacja odpadówOd 1 stycznia 2009 roku na terenie gminy Cisek wdrożony zostaje nowy system zbiórki odpadów segregowanych. Będą one zbierane w specjalnych workach od każdego mieszkańca mającego podpisaną umowę na wywóz odpadów komunalnych.

Mieszkańcy otrzymają trzy rodzaje worków:

- worek niebieski na papier,
- worek zielony na szkło i puszki,
- worek żółty na plastik.

Do worka należy wrzucić tylko odpowiednie odpady. Aby wykorzystać do do maximum miejsce w worku, prosimy o zgniatanie plastiku i puszek przed ich umieszczeniem w worku. Wywóz worków odbywać się będzie według harmonogramu wywozu odpadów segregowanych. Worki należy wystawiać przed posesję w wyznaczonym dniu zbiórki. Cena worków będzie wliczona w cenę wywozu stałych odpadów komunalnych. Dodatkowe worki będą wydawane na zasadzie jeden za jeden, to znaczy w dniu odbioru pełnego worka otrzymamy nowy - pusty.

Pozostałe odpady komunalne w pojemnikach 60l, 80l i 120l będą wywożone jak dotychczas, co dwa tygodnie według oddzielnego harmonogramu wywozu nieczystości stałych.

W związku z wprowadzeniem nowego systemu zbiórki odpadów segregowanych, znikną z terenu gminy Cisek duże pojemniki przeznaczone do tej pory na ten cel.

Pobierz lub wydrukuj sobie: Harmonogram wywozu odpadów

  • Data publikacji: 30-12-2008 10:49
  • Liczba odsłon strony: 247
Powrót do poprzedniej strony »