Dzisiaj jest wtorek, 04 października 2022
Imieniny: Edwina, Rosławy, Rozalii

Herb Cisek
  • Change language
Dla słabowidzących
Tłumacz dla osób głuchych
Ikona Facebooka Facebook Gminy Cisek

Przetarg na budowę drogi Sukowice - Steblów

Przetarg na drogę Wójt Gminy Cisek ogłosił przetarg nieograniczony na budowę drogi dojazdowej do gruntów rolnych Sukowice - Steblów. Na przedmiotowej drodze planuje się wykonanie jezdni z masy asfalto-betonowej na podkładzie z kamienia łamanego ze skał nieorganicznych z obustronnymi poboczami utwardzonymi kruszywem kamiennym. Długość drogi to 2.417 mb, szerokość od 3,50 do 5,00 m, szerokość pobocza, 0,50 m.

Przetarg na drogęWójt Gminy Cisek ogłosił przetarg nieograniczony na budowę drogi dojazdowej do gruntów rolnych Sukowice - Steblów. Na przedmiotowej drodze planuje się wykonanie jezdni z masy asfalto-betonowej na podkładzie z kamienia łamanego ze skał nieorganicznych z obustronnymi poboczami utwardzonymi kruszywem kamiennym. Długość drogi to 2.417 mb, szerokość od 3,50 do 5,00 m, szerokość pobocza, 0,50 m.

Ogłoszenie o przetargu, SIWZ wraz z wszystkimi plikami i dokumentami potrzebnymi do prawidłowego złożenia oferty zamieszczono w Biuletynie Informacji Publicznej, w Dziale OGŁOSZENIA --> Przetargi i zamówienia.

  • Data publikacji: 19-06-2009 14:40
  • Liczba odsłon strony: 210
Powrót do poprzedniej strony »