Historyczne zwycięstwo strażaków z Przewozu

PZSK w NaczęsławicachW niedzielę 14 czerwca 2009r. w Naczęsławicach odbyły się Powiatowe Zawody Sikawek Konnych. W strażackich zmaganiach udział wzięło 10 drużyn męskich i 3 drużyny kobiece z Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego. W zawodach gościnnie wystąpili strażacy z OSP Bieńkowice i OSP Szemrowice. W sportowej rywalizacji najlepszą okazała się OSP Przewóz.

W niedzielę 14 czerwca 2009r. w Naczęsławicach odbyły się Powiatowe Zawody Sikawek Konnych. W strażackich zmaganiach udział wzięło 10 drużyn męskich i 3 drużyny kobiece z Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego. W zawodach gościnnie wystąpili strażacy z OSP Bieńkowice i OSP Szemrowice.

Powiatowe zmagania strażaków z sikawkami konnymi były bardzo imponujące i dostarczyły druhom uczestniczącym w zawodach, jak również publiczności wiele emocji i wrażeń. W sportowej rywalizacji najlepszą okazała się OSP Przewóz, której zarówno drużyna męska jak i  żeńska zdobyła pierwsze miejsce w swojej kategorii. To historyczne pierwsze zwycięstwo strażaków z Przewozu. Gratulujemy sukcesu. A oto wyniki zawodów:

 • Drużyny męskie:
  1. OSP Przewóz,
  2. OSP Naczęsławice,
  3. OSP Bieńkowice,
  ...
  6. OSP Łany,
  ... 
 • Drużyny kobiece:
  1. OSP Przewóz,
  2. OSP Łany,
  3. OSP Miejsce Kłodnickie.

Puchar Komendanta OSP za najładniejszy zaprzęg otrzymała OSP Łany.

PZSK w Naczęsławicach PZSK w Naczęsławicach PZSK w Naczęsławicach PZSK w Naczęsławicach PZSK w Naczęsławicach PZSK w Naczęsławicach PZSK w Naczęsławicach PZSK w Naczęsławicach PZSK w Naczęsławicach PZSK w Naczęsławicach

Przewiń do góry