Dzisiaj jest piątek, 30 września 2022
Imieniny: Geraldy, Honoriusza, Wery

Herb Cisek
  • Change language
Dla słabowidzących
Tłumacz dla osób głuchych
Ikona Facebooka Facebook Gminy Cisek

Nowe stawki podatku i opłat lokalnych

Podatki i opłaty W dniu 1 grudnia 2008 roku odbyło się XXIII posiedzenie Rady Gminy Cisek, poświęcone przede wszystkim przyjęciu i uchwaleniu nowych stawek podatku i opłat lokalnych, które obowiązywać będą w 2009 roku. Wcześniej, na posiedzeniach Komisji stałych, radni zapoznali się z nowymi stawkami podatku i opłat lokalnych oraz uzasadnieniem do przedłożonych propozycji, zaś na XXIII sesji przyjęli w głosowaniu jawnym uchwały w tym zakresie.

Podatki i opłatyW dniu 1 grudnia 2008 roku odbyło się XXIII posiedzenie Rady Gminy Cisek, poświęcone przede wszystkim przyjęciu i uchwaleniu nowych stawek podatku i opłat lokalnych, które obowiązywać będą w 2009 roku.
Wcześniej, na posiedzeniach Komisji stałych, radni zapoznali się z nowymi stawkami podatku i opłat lokalnych oraz uzasadnieniem do przedłożonych propozycji, zaś na XXIII sesji przyjęli w głosowaniu jawnym uchwały w tym zakresie.

Od 1 stycznia 2009 roku w gminie Cisek obowiązywać będą nowe stawki:

Szczegóły dotyczące nowych stawek podatku i opłat lokalnych dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej w Dziale FINANSE --> Podatki i opłaty lokalne. Stąd również można pobrać obowiązujące druki deklaracji podatkowych.

  • Data publikacji: 09-12-2008 13:17
  • Liczba odsłon strony: 199
Powrót do poprzedniej strony »