Dzisiaj jest poniedziałek, 26 września 2022
Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

Herb Cisek
  • Change language
Dla słabowidzących
Tłumacz dla osób głuchych
Ikona Facebooka Facebook Gminy Cisek

Prezentacja Planu Odnowy Miejscowości Przewóz

Prezentacja W dniu 03 grudnia 2008r. w świetlicy wiejskiej w Przewozie odbyła się prezentacja "Planu Odnowy Miejscowości Przewóz" wykonana przez Zespół Wrocławskiego Uniwersytetu Przyrodniczego. Wykonany "Plan Odnowy Miejscowości Przewóz" - to nagroda za udział wsi Przewóz w konkursie „Piękna Wieś Opolska” organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego w 2008 roku.

W dniu 03 grudnia 2008r. w świetlicy wiejskiej w Przewozie odbyła się prezentacja "Planu Odnowy Miejscowości Przewóz" wykonana przez Zespół pod nadzorem Pana dr inż. Zbigniewa Kuriatę z  Wrocławskiego Uniwersytetu Przyrodniczego. Dokumentacja zawiera pełną charakterystykę miejscowości z uwzględnieniem jej walorów, słabych i mocnych stron oraz ładu przestrzennego. Opracowanie może posłużyć do poprawy przestrzeni wiejskiej i koncepcji zagospodarowania wsi.

Wykonany "Plan Odnowy Miejscowości Przewóz" - to nagroda za udział wsi Przewóz w konkursie „Piękna Wieś Opolska” organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego w 2008 roku.

Prezentacja Prezentacja Prezentacja

  • Data publikacji: 03-12-2008 15:31
  • Liczba odsłon strony: 306
Powrót do poprzedniej strony »