Dzisiaj jest wtorek, 18 maja 2021
Imieniny: Alicji, Edwina, Eryka

Herb Cisek
  • Change language
Dla słabowidzących
Tłumacz dla osób głuchych
Ikona Facebooka Facebook Gminy Cisek

Wyniki Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych Szkół Podstawowych

ETAP GMINNY

wkpeg.jpeg

Po przeprowadzeniu w miesiącu styczniu Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych
i sprawdzeniu prac przez gminne oraz Wojewódzkie Komisje Konkursowe
wyniki konkursów przedstawiają się następująco:

L.p.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Ilość uzyskanych punktów

Ilość uzyskanych punktów w %

Nazwa szkoły

Imię i nazwisko nauczyciela

 

WOJEWÓDZKI KONKURS POLONISTYCZNY

1.

Emilia Dembończyk

VII

50

80%

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Planetorza w Cisku

Danuta Kania

2.

Karolina Szafarczyk

VIII

38

63%

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Planetorza w Cisku

Małgorzata Plottek

3.

Karolina Neuwald

VIII

36

60%

Publiczna Szkoła Podstawowa
w Łanach

Beata Kordula

4.

Melanie Wawrzinek

VIII

31

51%

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Planetorza w Cisku

Małgorzata Plottek

5.

Kamila Kafarowska

VII

10

16%

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II
w Roszowickim Lesie

Arkadiusz Barteczko

 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

1.

Jakub Grzeszolski

VIII

86

86%

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Planetorza w Cisku

Agnieszka Wantuła

2.

Karolina Neuwald

VIII

80

80%

Publiczna Szkoła Podstawowa
w Łanach

Roman Bugla

3.

Sara Grzeszolska

VI

71

71%

Publiczna Szkoła Podstawowa                        w Landzmierzu

Krzysztof Kucharski

4.

Jakub Gapiński

VIII

65

65%

Publiczna Szkoła Podstawowa
w Łanach

Roman Bugla

5.

Wiktoria Gwóźdź

VII

64

64%

Publiczna Szkoła Podstawowa                        w Landzmierzu

Krzysztof Kucharski

6.

Sandra Ficoń

VII

21

21%

Publiczna Szkoła Podstawowa
w Łanach

Roman Bugla

 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

1.

Laura Bulga

VIII

131,5

93,93%

Publiczna Szkoła Podstawowa
w Łanach

Łucja Dzimiera

2.

Alicja Tłuczykont

VIII

122,5

87,5%

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Planetorza w Cisku

Sybila Stania

3.

Karolina Neuwald

VIII

109

78%

Publiczna Szkoła Podstawowa
w Łanach

Łucja Dzimiera

4.

Radosław Stefko

VI

31,5

22,5

Publiczna Szkoła Podstawowa
w Landzmierzu

Beata Urbańczyk

5.

Martyna Hoefinger

VI

22

15,7

Publiczna Szkoła Podstawowa
w Landzmierzu

Beata Urbańczyk

6.

Natalia Barszcz

VI

16

11

Publiczna Szkoła Podstawowa
w Landzmierzu

Beata Urbańczyk

 

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

1.

Radosław Stefko

VI

21

52,5

Publiczna Szkoła Podstawowa
w Landzmierzu

Kornelia Foit

 

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY

1.

Marcel Kupka

VII

46

77%

Publiczna Szkoła Podstawowa
w Łanach

Jolanta Projzner

2.

Radosław Stefko

VI

42

70%

Publiczna Szkoła Podstawowa

w Landzmierzu

Robert Słota

3.

Jakub Gapiński

VIII

33

55%

Publiczna Szkoła Podstawowa
w Łanach

Jolanta Projzner

4.

Karolina Neuwald

VIII

29

48%

Publiczna Szkoła Podstawowa
w Łanach

Jolanta Projzner

5.

Miriam Elbin

VII

24

40%

Publiczna Szkoła Podstawowa
w Landzmierzu

Robert Słota

6.

Dominik Stupek

VII

19

32%

Publiczna Szkoła Podstawowa
w Łanach

Jolanta Projzner

 

WOJEWÓDZKI KONKURS GEOGRAFICZNY

1.

Karolina Neuwald

VIII

61

67,7%

Publiczna Szkoła Podstawowa
w Łanach

Celina Wesołowska

2.

Karolina Szafarczyk

VIII

48

53%

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Planetorza w Cisku

Celina Wesołowska

3.

Jakub Gapiński

VIII

47

52%

Publiczna Szkoła Podstawowa
w Łanach

Celina Wesołowska

 

WOJEWÓDZKI KONKURS BIOLOGICZNY

1.

Jakub Gapiński

VIII

21

53%

Publiczna Szkoła Podstawowa
w Łanach

Urszula Cholewa

2.

Radosław Stefko

VI

20

50%

Publiczna Szkoła Podstawowa

w Landzmierzu

Małgorzata Licznar

3.

Paulina Stańczyk

VII

15

38%

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II
w Roszowickim Lesie

Sonia Gola

4.

Natalia Zamora

VII

12

30%

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II
w Roszowickim Lesie

Sonia Gola

5.

Kamila Kafarowska

VII

9

23%

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II
w Roszowickim Lesie

Sonia Gola

 

 Wykaz uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego:

L.p.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Ilość uzyskanych punktów

Ilość uzyskanych punktów w %

Nazwa szkoły

Imię i nazwisko nauczyciela

 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

1.

Jakub Grzeszolski

VIII

86

86%

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Planetorza w Cisku

Agnieszka Wantuła

 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

1.

Laura Bulga

VIII

131,5

93,93%

Publiczna Szkoła Podstawowa
w Łanach

Łucja Dzimiera

2.

Alicja Tłuczykont

VIII

122,5

87,5%

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Planetorza w Cisku

Sybila Stania

 

Wszystkim uczestnikom konkursów przedmiotowych składamy
najszczersze gratulacje i życzymy powodzenia

  • Data publikacji: 09-02-2021 13:41
  • Data modyfikacji: 09-02-2021 13:41
  • Liczba odsłon strony: 107
Powrót do poprzedniej strony »