Dzisiaj jest sobota, 01 października 2022
Imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza

Herb Cisek
  • Change language
Dla słabowidzących
Tłumacz dla osób głuchych
Ikona Facebooka Facebook Gminy Cisek

Delegacja naszej gminy przebywała z przyjacielską wizytą w gminie Körperich

P9060033.jpeg Siedmioosobowa delegacja z naszej gminy przebywała we wrześniu z przyjacielską wizytą w niemieckieg gminie Körperich, z którą układ partnerskiej współpracy zawarty został w 2004 roku. Tym razem w delegacji uczestniczyli rolnicy naszej gminy.
W przyszłym roku odbędzie się u nas rewizyta delegacji z gminy Körperich.

Siedmioosobowa delegacja z naszej gminy przebywała we wrześniu z przyjacielską wizytą w niemieckieg gminie Körperich, z którą układ partnerskiej współpracy zawarty został w 2004 roku. Tym razem w delegacji uczestniczyli rolnicy naszej gminy, którzy podpatrywali różne rozwiązania mogące mieć zastosowanie u nas, m.in. w zakresie podukcji serów. W czasie wizyty, gospodarze pokazali naszym przedstawicielom wiele atrakcyjnych miejsc w swojej gminie. Odbyło się też wstępne spotkanie z przedstawicielami tamtejszej szkoły podstawowej w celu nawiązania kontaktu i wymiany młodzieży z naszą szkołą podstawową w Łanach. Ustalono również, że w przyszłym roku odbędzie się u nas rewizyta przedstawicieli gminy Körperich.

Cisek z wizytą w Körperich Cisek z wizytą w Körperich Cisek z wizytą w Körperich Cisek z wizytą w Körperich Cisek z wizytą w Körperich Cisek z wizytą w Körperich Cisek z wizytą w Körperich Cisek z wizytą w Körperich

  • Data publikacji: 06-10-2008 09:57
  • Liczba odsłon strony: 259
Powrót do poprzedniej strony »