Dzisiaj jest sobota, 01 października 2022
Imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza

Herb Cisek
  • Change language
Dla słabowidzących
Tłumacz dla osób głuchych
Ikona Facebooka Facebook Gminy Cisek

Opolska Karta Rodziny i Seniora

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Cisku informuje, że Gmina Cisek przystąpiła do programu pn. "Opolska Karta Rodziny i Seniora". Celem wprowadzenia "Opolskiej Karty Rodziny i Seniora" jest budowa przyjaznego klimatu dla rodziny oraz udzielenie jej wsparcia poprzez wprowadzenie systemu zniżek oferowanych posiadaczom Karty przez Partnerów Opolskiej Karty Rodziny i Seniora.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Cisku informuje, że Gmina Cisek przystąpiła do programu pn. "Opolska Karta Rodziny i Seniora".
 
Celem wprowadzenia "Opolskiej Karty Rodziny i Seniora" jest budowa przyjaznego klimatu dla rodziny oraz udzielenie jej wsparcia poprzez wprowadzenie systemu zniżek oferowanych posiadaczom Karty przez Partnerów Opolskiej Karty Rodziny i Seniora.
 
Opolska Karta Rodzin i Seniora będzie wydawana mieszkańcom Gminy Cisek, posiadającym dwoje i więcej dzieci w wieku do 18 roku życia, rodzinom zastępczym, rodzinnym domom dziecka, osobom samotnie wychowującym dzieci oraz rodzicom wychowującym dziecko z orzeczoną niepełnosprawnością, które nie ukończyło 26 roku żucia, a także osobom starszym, które ukończyły 65 rok życia.
 
Wnioski o wydanie Opolskiej Karty Rodzin i Seniora można odbierać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Cisku od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 14:00 lub na stronie: DOCWniosek.doc (113,00KB).
 
Wszelkie dodatkowe informacje oraz listę Partnerów oferujących zniżki znaleźć można na www.ssd.opolskie.pl
 
Dodatkowych informacji udziela Danuta Czajkowska – Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Cisku pod nr tel. 77 487 11 18.

  • Data publikacji: 14-05-2014 09:03
  • Data modyfikacji: 07-08-2014 08:28
  • Liczba odsłon strony: 3318
Powrót do poprzedniej strony »