UWAGA! Zamknięta droga powiatowa relacji Cisek - Bierawa

W związku z prowadzeniem dalszych prac związanych z przebudową mostu w ciągu drogi powiatowej nr 1404 O relacji Cisek - Bierawa informujemy, że całkowicie zamknięta droga w rejonie przebudowywanego obiektu. Wobec powyższego prosi się wszystkich użytkowników drogi o przestrzeganie ustawionych znaków drogowych.

Zamknięta droga Cisek - BierawaW dniu 22 kwietnia 2014 roku Firma "BANIMEX" Sp. z o.o. wydała sprostowanie do niżej zamieszczonej informacji.
Z załączonego sprostowania wynika, że
 
w dniu 29 kwietnia 2014 roku od godziny 4:00 rano nastąpi całkowite zamknięcie mostu tymczasowego do godzin wieczornych.
 
Wyłączenie z ruchu obiektu tymczasowego bedzie spowodowane betonowaniem płyty pomostowej obiektu nowo budowanego. Z uwagi na ewentualną zmianę warunków pogodowych w dniu betonowania, zamknięcie mostu tymczasowego może ulec przedłużeniu na kolejny dzień
 
Całkowite zamknięcie drogi w rejonie przebudowywanego obiektu
przewiduje się na dzień 05 maja 2014 roku.
 
PDF22_04_2014 Pismo nr 51 informacja o zamknięciu drogi.pdf (565,42KB)
 
W związku z powyższym prosi się wszystkich użytkowników drogi o przestrzeganie ustawionych znaków drogowych informujących o prowadzonych robotach drogowych.
 

 
W związku z prowadzeniem dalszych prac związanych z przebudową mostu w ciągu drogi powiatowej nr 1404 O relacji Cisek - Bierawa informujemy,

 

że od dnia 24 kwietnia 2014 roku
zostaje całkowicie zamknięta droga Nr 1404 O Cisek-Bierawa
w rejonie przebudowywanego obiektu.

Wobec powyższego prosi się wszystkich użytkowników drogi o przestrzeganie ustawionych znaków drogowych informujących o prowadzonych robotach drogowych i obowiązujących z tego tytułu objazdach.

Droga będzie zamknięta od dnia 24 kwietnia do 30 września 2014 roku.

Za powstałe utrudnienia w ruchu genegalny wykonawca robót - Przedsiębiorstwo Wielobranzowe "BANIMEX" Sp. z o.o. przeprasza wszystkich uczestników ruchu drogowego.

PDF17_04_2014 Pismo nr 39 informacja o zamknięciu drogi.pdf (1,04MB)
Przewiń do góry