Lubimy się bawić - turniej dla przedszkolaków

to już IV edycja Międzygminnego Turnieju Sportowego dla Przedszkolaków.

W dniu 9 maja 2008r. w hali sportowej w Cisku odbył się IV Turniej Sportowy „Lubimy się bawić” dla dzieci przedszkolnych z okolicznych gmin. Udział wzięło 9 grup przedszkolaków z: Pawłowiczek – 2 drużyny; Reńskiej Wsi, Dziergowic, Łan, Polskiej Cerekwii, Kobylic, Cisku, Starego Koźla.
Puchar Przechodni, który od 2 lat był w posiadaniu przedszkola Łany tym razem przeszedł w ręce przedszkolaków z Kobylic wspomaganych przez 5 – latki z Cisku. W skład zwycięskiej drużyny wchodzą: Joszko Grzegorz, Dominika Olbrych, Martin Szafarczyk, Paweł Golisz oraz dzieci 5 letnie – Andreas Wilk, Mathias Kroll, Judyta Mierzwa, Dominika Kostka. II miejsce po dogrywce zajęło Przedszkole Łany a III – Reńska Wieś. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone pamiątkowymi medalami oraz otrzymały napój i słodką bułkę.
Podziękowania należą się organizatorom: Gminne Przedszkole w Cisku oraz  Zarząd Gminny Szkolnego Związku Sportowego.

Lubimy się bawić Lubimy się bawić Lubimy się bawić Lubimy się bawić Lubimy się bawić Lubimy się bawić Lubimy się bawić Lubimy się bawić Lubimy się bawićLubimy się bawić Lubimy się bawić Lubimy się bawić Lubimy się bawić Lubimy się bawić

Przewiń do góry