Wyróżnienie dla Przedszkola w Cisku za przedstawienie bajki

"Uparty kotek - czyli kim jestem" na Regionalnym Przeglądzie Małych Form Teatralnych "Opowiem ci bajkę" w Kędzierzynie-Koźlu.

Gminne Przedszkole w Cisku wzięło udział w organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu Regionalnym Przeglądzie Małych Form Teatralnych „Opowiem ci bajkę”. Ciseckie Przedszkole było jednym z dwu wiejskich przedszkoli, które przystąpiło do konkursu.
Mali aktorzy przedstawili bajkę pod tytułem „Uparty kotek – czyli kim jestem” wg opowiadania Bruno Ferraro. Scenariusz napisała pani mgr Beata Hadam a scenografią i oprawą muzyczną spektaklu zajęła się pani mgr Gabriela Grygiel.
Wystąpili: Vanessa Szafarczyk, Sara Planetorz, Adrian Pordzik, Kamila Janik, Wiktoria Adam, Emilia Czernicka, Julia Głombik, Andreas Wilk
Przedszkole z Cisku wyróżnione zostało za bajkowość i głębokie przesłania, za sugestywną scenografię oraz oprawę muzyczną spektaklu.

Mali aktorzy na scenie Mali aktorzy na scenie Mali aktorzy na scenie Mali aktorzy na scenie Mali aktorzy na scenie Mali aktorzy na scenie Mali aktorzy na scenie Mali aktorzy na scenie

Przewiń do góry