Dzisiaj jest środa, 05 października 2022
Imieniny: Flawii, Justyna, Rajmunda

Herb Cisek
  • Change language
Dla słabowidzących
Tłumacz dla osób głuchych
Ikona Facebooka Facebook Gminy Cisek

KOMUNIKAT Związku Międzygminnego „Czysty Region”!

Uwaga! Ważne informacje w sprawie obioru odpadów na terenie gmin członkowskich Związku Międzygminnego „Czysty Region”!

czysty-region.png
Informujemy, że  od wtorku 17 marca z zabudowy jednorodzinnej odbierane będą jedynie odpady zmieszane, popiół i BIO. W przypadku zabudowy wielorodzinnej wstrzymane zostają odbiory odpadów wielkogabarytowych, poza zaległymi, które wykonywane będą w miarę możliwości. 
Jak informowaliśmy wcześniej, wszystkie Mobilne Punkty Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zostały WSTRZYMANE DO ODWOŁANIA.

Zawieszono także bezpośrednie przyjmowanie klientów w biurze Związku przy ul.  Szkolnej 15 w Kędzierzynie-Koźlu. Obsługa interesantów odbywa się wyłącznie za pośrednictwem komunikacji telefonicznej (tel. 77 446 11 97 lub 77 446 11 93) i elektronicznej (biuro@czystyregion.pl lub profil zaufany ePUAP). Dodatkowo, na korytarzach biura rozmieszczone zostały specjalne pojemniki, do których można wrzucać deklaracje i pisma.

Związek monitoruje na bieżąco sytuację dotyczącą odbioru odpadów.  Ze względów bezpieczeństwa, wprowadzonych restrykcji oraz mocy przerobowych firm odbierających odpady oraz instalacji, na której odpady są przetwarzane, część odbiorów musiała zostać ograniczona. O kolejnych ewentualnych terminach odbioru odpadów segregowanych z zabudowy jednorodzinnej Związek informować będzie na bieżąco za pośrednictwem strony www oraz portalu na Facebook'u. Odbiory będą organizowane w miarę możliwości, w razie dysponowania wolnymi zasobami po stronie wykonawcy oraz instalacji.

Chcemy pracować dla Państwa jak najdłużej, ale aby było to możliwe musimy wszyscy zachować wyjątkowe środki ostrożności. Dziękujemy za Państwa zrozumienie.

W związku z powyższym komunikatem odbiór plastiku planowany na poniedziałek 6 marca 2020 r. nie odbędzie się.

  • Data publikacji: 03-04-2020 14:59
  • Data modyfikacji: 03-04-2020 15:00
  • Liczba odsłon strony: 1136
Powrót do poprzedniej strony »