Dzisiaj jest czwartek, 29 września 2022
Imieniny: Michaliny, Michała, Rafała

Herb Cisek
  • Change language
Dla słabowidzących
Tłumacz dla osób głuchych
Ikona Facebooka Facebook Gminy Cisek

Landzmierz reprezentował gminę Cisek na Dożynkach Powiatowych

Dożynki Powiatowe W dniu 7 września 2008 roku odbyły się Dożynki Powiatowe w Mechnicy (gm. Reńska Wieś). W czasie powiatowych uroczystości oraz w korowodzie dożynkowym gminę Cisek reprezentowała delegacja ze wsi Landzmierz.

W dniu 7 września 2008 roku odbyły się Dożynki Powiatowe w Mechnicy (gm. Reńska Wieś). W czasie powiatowych uroczystości oraz w korowodzie dożynkowym gminę Cisek reprezentowała delegacja ze wsi Landzmierz. Panie z Landzmierza (Beata Griner, Iwona Wilk, Urszula Grzechczyk, Klaudia Juraszek) wystąpiły w przepięknych strojach wraz z misternie przygotowaną koroną żniwną. Tabliczkę z identyfikatorem gminy Cisek trzymał Arnold Juraszek a kosze z przepięknymi różami niosła Małgorzata Pander oraz Elżbieta Sączawa - Sołtys wsi Landzmierz wraz z mężem. W delegacji wzięły również udział Panie: Irena Jarzyna oraz Adelajda Lewandowska - Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Cisek.

Dożynki Powiatowe Dożynki Powiatowe Dożynki Powiatowe Dożynki Powiatowe Dożynki Powiatowe Dożynki Powiatowe Dożynki Powiatowe

Wszystkim Paniom i osobom, które pomagały w przygotowaniu się delegacji wsi Landzmierz do reprezentowania naszej gminy na Dożynkach Powiatowych w Mechnicy serdecznie dziękujemy.

  • Data publikacji: 09-09-2008 10:46
  • Liczba odsłon strony: 529
Powrót do poprzedniej strony »