Przyjmowanie wniosków rozpoczęte

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpoczęła z dniem 9 listopada b.r. przyjmowanie wniosków na działanie "Modernizacja gospodarstw rolnych".

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje, że od dnia 9 listopada 2007 r. rozpoczyna przyjmowanie wniosków na działanie „Modernizacja gospodarstw rolnych” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Szczegły na stronie ARiMR pod adresem: http://www.arimr.gov.pl/index.php?id=1&zaj=1&kol=308

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 5 listopada 2007r., wniosek o przyznanie pomocy finansowej w ramach powyższego działania może być złożony osobiście przez zainteresowanych albo przez upoważnioną osobę, przy czym jedna osoba lub upoważniona osoba może jednego dnia złożyć wyłącznie jeden wniosek.

Wszystkie złożone wnioski w pierwszym naborze od 9 listopada, które nie uzyskają dofinansowania ze względu na wyczerpanie się środków finansowych na ten rok, będą rozpatrywane w pierwszej kolejności w następnym naborze wniosków i będą traktowane tak, jak złożone pierwszego dnia.

Agencja informuje również, że rolnicy będą mogli składać wnioski w Oddziałach Regionalnych ARiMR także w sobotę 10 listopada br. Oddziały Regionalne będą czynne w tym dniu do godziny 16.15.
Więcej na te temat na stronie ARiMR pod adresem: http://www.arimr.gov.pl/index.php?id=1&zaj=1&kol=309

Przewiń do góry