Podziękowanie i zaproszenie

R.Frischko.jpeg
Szanowni Mieszkańcy Gminy Cisek.

Pragnę złożyć serdeczne podziękowania za świadomy udział w wyborach samorządowych, które odbyły się 21 października 2018 r.  Z wielką satysfakcją chcę podziękować wszystkim wyborcom za to, że oddaliście swój głos na moją osobę. To zaufanie, jakim mnie obdarzyliście świadczy o tym, że realizowane przeze mnie przedsięwzięcia zyskały u Was poparcie i uznanie. 
Jestem głęboko przekonany, że rozpoczynająca się VIII kadencja samorządu będzie również pomyślna dla naszej gminy i jej mieszkańców oraz że wspólnie z wybranymi przez Was Radnymi i Sołtysami będziemy dalej ją gospodarczo rozwijać i ubogacać.

Szanowni Internauci.

Zapraszam Wszystkich na strony internetowe Gminy Cisek. Nie ma przy tym znaczenia, czy posiadacie komputer, laptop, tablet lub smartfona, teraz już zawsze będziecie mogli  korzystać ze strony praktycznie w każdym czasie i miejscu.
Mam nadzieję, że obecny serwis przyczyni się jeszcze w większym stopniu do oglądalności naszej strony, tym bardziej, że będą tu zamieszczane oprócz aktualnych informacji również galerie zdjęć oraz reportaże i filmy z uroczystości gminnych. Serwis można przeglądać w języku niemiecki, czeskim i angielskim. Na bieżąco dostępna jest m.in. aktualna sytuacja pogodowa i stan wód rzeki Odry.
Uruchomiliśmy dla Państwa Aplikację Mobilną Gminy Cisek, w której na bieżąco są publikowane wiadomości z gminy, komunikaty i ostrzeżenia, kalendarz wywozu odpadów i najważniejsze powiadomienia. Coraz większym powodzeniem cieszy się też Facebook Gminy Cisek.
Całość dopełnia Biuletyn Informacji Publicznej, gdzie zamieszczane są wszelkie informacje urzędowe, w tym transmisja i głosowania z obrad Rady Gminy oraz odtworzenie archiwalnych nagranych posiedzeń. Przy pomocy elektronicznej skrzynki podawczej e-PUAP możecie wnosić do Urzędu elektroniczne pisma.
Ze strony korzystać mogą również bez przeszkód Internauci głuchoniemi oraz słabo widzący.

Witając śląską gościnnością i otwartością serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej gminy - realnie i wirtualnie oraz nawiązania współpracy.

Z poważaniem

mgr inż. Rajmund Frischko
Wójt Gminy Cisek

 

Przewiń do góry