Podwórko talentów NIVEA

Wieś PRZEWÓZ bierze udział w konkursie PODWÓRKO TALENTÓW NIVEA.
Oddaj swój głos na PRZEWÓZ i pomóż im wygrać plac zabaw.

logo_podworkoNIVEA.png
Wieś PRZEWÓZ w gminie Cisek bierze udział w konkursie PODWÓRKO TALENTÓW NIVEA. Można w nim wygrać jeden z dwudziestu placów zabaw.

Pielęgnowanie i wspieranie talentów doskonale wpływa na ogólny rozwój dzieci – dzięki temu zawsze są uśmiechnięte, pewne siebie i pełne zapału. Oprócz tego, dzieci realizując się w swojej pasji w przyszłości mogą stać się kimś, kim zawsze marzyły.
NIVEA wspiera każdy talent drzemiący w dzieciach. Z myślą o nich wybuduje 20 Podwórek Talentów NIVEA, w których dzieci będą mogły połączyć rozwój z zabawą i rodzinnym spędzaniem czasu.

Jury Konkursowe zakwalifikowało do drugiego Etapu film sołectwa PRZEWÓZ.

Bardzo serdecznie prosimy wszystkich czytających tę wiadomość, pomóżcie wygrać wsi PRZEWÓZ jedno z 20 Podwórek Talentów NVEA.
Wystarczy wejść na stronę internetową 
Podwórko Talentów NIVEA, zobaczyć film o talentach dzieci, zalogować się i oddać swój głos na PRZEWÓZ - Gmina Cisek.

Do 31 lipca 2017 r. możesz codziennie głosować i zachęcać do tego również swoich znajomych oraz społeczność. 20 lokalizacji z największą liczbą głosów wygra Podwórko Talentów NIVEA.

Dziękujemy za każdy oddany głos na nasz film. Pamiętaj, że możesz głosować 1 raz dziennie i udostępniać filmy lub prezentacje znajomym!

Przewiń do góry