EURO-COUNTRY zaprasza

na szkolenie z pisania biznesplanów

euro-contry.jpeg
Serdecznie zapraszamy na szkolenie z pisania biznesplanów. Szkolenie przeznaczone jest dla każdego, kto chce lub potrzebuje nauczyć się konstruować biznesplan.

Celem szkolenia jest:

  • nabycie umiejętności przydatnych w procesie tworzenia biznesplanów,
  • zdobycie umiejętności budowy modelu finansowego projektu,
  • przedstawienie, zilustrowany licznymi przykładami i zadaniami, zagadnień z zakresu konstruowania elementów biznes planu i analizy sprawozdań finansowych,
  • praktyczne przygotowanie do samodzielnego tworzenia biznesplanów.


Szkolenie odbędzie się 07.09.2016 r. (środa) o godzinie 16:00 w Centrum Kultury w Polskiej Cerekwi przy ulicy Kozielskiej 3.

Osoby zainteresowane prosimy o telefoniczne lub mailowe zgłaszanie udziału, zgłoszenia przyjmujemy do 2 września 2016 roku,
telefon
: 77 8873 027 lub e-mail: info@euro-country.pl. 

Biznesplan to element planowania strategicznego. Wytycza cele, metody działania oraz pomaga dokonać właściwego wyboru spośród kilku wariantów inwestycyjnych. Przedstawia analizę stanu obecnego firmy, a także może być podstawą działania dla przyszłych przedsiębiorców. Biznesplany mają wiele definicji. Najogólniej rzecz ujmując, jest to średnioterminowy i kompleksowy spis celów oraz zadań, jakie stawia się przed przedsiębiorstwem, ujęty w formie pisemnej. Często potrzebny przy zakładaniu firmy, wdrażaniu nowego projektu lub ubieganiu się o kredyt lub dofinansowanie np. z funduszy Unijnych.
Podczas szkolenia prowadząca skupi się głównie na bizesplanie dla Działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER. Poddziałanie 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.
 

Przewiń do góry