Dzisiaj jest niedziela, 02 października 2022
Imieniny: Racheli, Sławy, Teofila

Herb Cisek
  • Change language
Dla słabowidzących
Tłumacz dla osób głuchych
Ikona Facebooka Facebook Gminy Cisek

Cisecki most najlepiej oświetlony w Polsce

Nagrodę odebrała firma Spot-Light Sp. z o. o. podczas targów światła, które odbywały się w Warszawie

Nagrodę odebrała firma Spot-Light Sp. z o. o. podczas targów światła, które odbywały się w Warszawie. Co roku te prestiżowe wyróżnienia przyznaje Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego w konkursie na najlepiej oświetloną gminę i miasto oraz najlepszą inwestycję oświetleniową.

iluminacja_most_Cisek-Bierawa.jpeg


Komisja podkreśliła uzyskany bardzo dobry efekt wizualny mimo zastosowania oszczędnych środków oświetleniowych. – To wzór godny do naśladowania – mówiono w uzasadnieniu werdyktu.

Nowy most w Cisku to jedna z największych inwestycji przeprowadzonych przez kędzierzyńskie starostwo powiatowe, wartej 20 mln zł.

- Cieszymy się, bo eksperci ocenili, że oświetlenie ledowe naszego mostu jest innowacyjne w skali kraju, serdeczne gratulacje dla firmy Spot-Light  – powiedział wicestarosta Józef Gisman, który podczas targów osobiście wręczył podziękowania skierowane do prezesa Christiana Ortlieba.

foto_Spoth.jpeg

Nowoczesna iluminacja świetlna daje w sumie kilka różnych barw, jest tak zaprogramowana, aby dopasowywać się do kalendarza. W święta narodowe most świeci na biało-czerwono. 

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się Centrum Wystawienniczym EXPO XXI w Warszawie.

Informację pobrano z www.powiat.kedzierzyn-kozle.pl

  • Data publikacji: 09-02-2016 13:51
  • Data modyfikacji: 09-02-2016 14:21
  • Liczba odsłon strony: 2835
Powrót do poprzedniej strony »