Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kędzierzynie-Koźlu

Pytania można kierować telefonicznie, pocztą elektroniczną i tradycyjną lub w formie konsultacji indywidualnej podczas osobistej wizyty

LPI.pngPrzypominamy o możliwości skorzystania z usług Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Kędzierzynie-Koźlu, w szczególności w zakresie pytań dotyczących funduszy europejskich.

Punkt znajduje się w strukturach Departamentu Koordynacji Programów Operacyjnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego i należy do Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie opolskim, koordynowanym przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju.

W LPI Kędzierzyn-Koźle:

  • uzyskasz informację na temat funduszy europejskich oraz projektów realizowanych w ich ramach,
  • uzyskasz informację na temat możliwości skorzystania z dotacji/pożyczki z funduszy europejskich,
  • będziesz mógł wziąć udział w szkoleniach i spotkaniach z zakresu funduszy europejskich,
  • uzyskasz wstępne wsparcie przy rozliczaniu projektów współfinansowanych w ramach funduszy europejskich.

Pytania do Punktu Informacyjnego można kierować telefonicznie, pocztą elektroniczną i tradycyjną lub w formie konsultacji indywidualnej podczas osobistej wizyty w Punkcie.

Lokalny Punkt informacyjny świadczy swoje usługi bezpłatnie.

Możliwym jest również zorganizowanie dyżuru w Gminie, t.zw. Mobilny Punkt Informacyjny (MPI). Warunkiem zorganizowania takiego dyżuru jest udział min. 5 osób chętnych do skorzystania z porad w zakresie funduszy europejskich. Zapisy w formie e-mail bądź telefonicznego zgłoszenia.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kędzierzynie-Koźluul. Damrota 30, 47-220 Kędzierzyn-Koźle czynny jest:

  • poniedziałek 08:00-18:00,
  • wtorek-piątek 08:00-16:00.

​E-mail: tel.: 77/472 50 39, tel./fax: 77/403 41 79.

Dodatkowe informacje można znaleźć na:

Przewiń do góry