Mistrzostwa w nauce języka angielskiego Langloo CUP

Dobiegły końca Mistrzostwa w nauce języka angielskiego „Langloo CUP”. Wśród laureatów znalazła się uczennica
z Publicznego Gimnazjum im. Władysława Planetorza w Cisku.

Langloo_CUP.jpeg
Właśnie dobiegły końca Mistrzostwa w nauce języka angielskiego „Langloo CUP”. Wydarzenie zaangażowało aż 5024 młodych osób z ponad 700 szkół w całej Polsce. Wśród laureatów znalazła się uczennica z Publicznego Gimnazjum im. Władysława Planetorza w Cisku. 

Informacja prasowa: Langloo.com S.A.

Warszawa, 17.12.14

Wyniki „Langloo Cup” ogłoszone!
Właśnie dobiegły końca Mistrzostwa w nauce języka angielskiego „Langloo CUP”. Wydarzenie zaangażowało aż 5024 młodych osób z ponad 700 szkół w całej Polsce. Wśród laureatów znalazła się uczennica z Publicznego Gimnazjum im. Władysława Planetorza w Cisku, która za wspaniałe efekty w nauce oraz ciężką pracę otrzyma atrakcyjne nagrody. 
Od 12 listopada br. uczniowie, których szkoły zgłosiły się do udziału w mistrzostwach w nauce języka angielskiego, trenowali naukę na multimedialnej platformie langloo.com/langloocup. Dzięki zamieszczonym tam materiałom edukacyjnym, mieli dostęp do tysięcy ćwiczeń językowych i zagadnień gramatycznych, które pozwalały im na samodzielne powtarzanie nowo zdobytej wiedzy, a także utrwalanie tej zdobytej już wcześniej.
Co ważne, mistrzostwa nie były konkursem na najlepszą znajomość języka. Tutaj liczył się rzeczywisty postęp w nauce, jaki poczynili uczniowie w określonym czasie. Statystyki dowodzą, że przez miesiąc trwania Mistrzostw przerobionych zostało 32 000 lekcji, a uczniowie wykonali ponad 1 600 000 ćwiczeń! Czas, który spędzili na platformie Langloo.cup wyniósł łącznie 31 348 godz., co wskazuje na ogromne zaangażowanie Uczestników. Wyniki testu końcowego podsumowującego osiągnięcia zostały ogłoszone 16 grudnia 2014 roku. Spośród ponad 5000 uczniów w kategorii indywidualnej zostało wyróżnionych piętnastu. To oni otrzymają jeszcze przed świętami, w zależności od zajętego w rankingu miejsca, atrakcyjne nagrody m.in. laptopy i tablety. Natomiast w rywalizacji grupowej najlepsza drużyna wraz z nauczycielem dostanie wycieczkę do Londynu. Co więcej, wszyscy uczestnicy, którzy wzięli udział w „Langloo Cup” otrzymują dostęp do bezpłatnej nauki języka na platformie e-learningowej langloo.com do końca roku szkolnego 2014/2015.
Organizatorzy podsumowują I edycję Mistrzostw - „Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu Langloo Cup. Wszystkim Uczestnikom gratulujemy zaangażowania, wytrwałości oraz świetnych wyników! Liczba uczestników, która zgłosiła do projektu w tak krótkim czasie, potwierdza naszą tezę, że nauka języka angielskiego jest dla Polaków ważna. Mimo tego, że j. angielski jest powszechny, a także dostępny w szkołach w ramach zajęć obowiązkowych, zarówno młodzież jak i rodzice cały czas szukają alternatywy, by lepiej, skuteczniej i więcej się go uczyć” - mówi Aneta Woźniak, Dyrektor sprzedaży i marketingu Langloo.com S.A.  „Dzięki nowym technologiom nauka staje się także łatwiejsza oraz bardziej dostępna dla wszystkich tych, którzy chcą się uczyć i posiadają dostęp do Internetu, bez względu na miejsce pobytu. Pomysł na organizację Mistrzostw był krokiem w stronę przeciwdziałania wykluczeniu oraz próbą wyrównania szans dzieci i młodzieży w dostępie do nowoczesnej edukacji, jaką jest coraz bardziej popularny e-learning” - dodaje.

http://langloo.com/strona/langloo-cup-wyniki?utm_campaign=Langloo+Cup&utm_source=lp+langloo+cup&utm_medium=langloo

 

Przewiń do góry