Zaproszenie na spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców, 9 grudnia 2014 r. w Kędzierzynie-Koźlu

LPI Funduszy Europejskich w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne spotkanie informacyjne.

punkt_info.jpegLokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne spotkanie informacyjne w ramach cyklu spotkań informacyjnych nt. możliwości wsparcia przedsiębiorstw w ramach Regionalnego Programu Województwa Opolskiego na lata 2007-2013 w Kędzierzynie-Koźlu.

Spotkanie odbędzie się 9 grudnia 2014 r. o godz. 10.00 w Sali nr 12 w Starostwie Powiatowym w Kędzierzynie-Koźlu przy Placu Wolności 1. (sala jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo).

Spotkania adresowane jest do przedsiębiorców działających na terenie województwa opolskiego, zainteresowanych otrzymaniem wsparcia na rozwój firmy w formie preferencyjnych pożyczek i poręczeń (dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw), udzielanych w ramach Regionalnego Programu Województwa Opolskiego na lata 2007-2013. Dodatkowo przedstawione zostaną informacje nt. działalności Instytucji Otoczenia Biznesu w województwie opolskim oraz nt. usług oferowanych przez Sieć PIFE.

W celu zgłoszenia chęci udziału prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego:
https://docs.google.com/forms/d/1DiVkZOuPEHUYBPOw-jmVBAjqmBODqVvvAtJJgz7rFCU/viewform?usp=send_form

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku pytań prosimy o kontakt Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Kędzierzynie-Koźlu pod numerem telefonu:
77/472-50-39, 77/403-41-79 lub adresem e-mail:  lub Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Opolu: 77/ 44 04 720-722, .

Przewiń do góry