Opolska Karta Rodziny i Seniora

<p>Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Cisku informuje, że Gmina Cisek przystąpiła do programu pn. "Opolska Karta Rodziny i Seniora".</p>

Celem wprowadzenia "Opolskiej Karty Rodziny i Seniora" jest budowa przyjaznego klimatu dla rodziny oraz udzielenie jej wsparcia poprzez wprowadzenie systemu zniżek oferowanych posiadaczom Karty przez Partnerów Opolskiej Karty Rodziny i Seniora.
 
Opolska Karta Rodzin i Seniora będzie wydawana mieszkańcom Gminy Cisek, posiadającym dwoje i więcej dzieci w wieku do 18 roku życia, rodzinom zastępczym, rodzinnym domom dziecka, osobom samotnie wychowującym dzieci oraz rodzicom wychowującym dziecko z orzeczoną niepełnosprawnością, które nie ukończyło 26 roku żucia, a także osobom starszym, które ukończyły 65 rok życia.
 
Wnioski o wydanie Opolskiej Karty Rodzin i Seniora można odbierać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Cisku od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 14:00 lub na stronie: Wniosek.doc.
 
Wszelkie dodatkowe informacje oraz listę Partnerów oferujących zniżki znaleźć można nawww.ssd.opolskie.pl
 
Dodatkowych informacji udziela Danuta Czajkowska – Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Cisku pod nr tel. 77 487 11 18.
Przewiń do góry