Podpisano umowę dotacji na usuwanie azbestu

uwaga-azbest2.jpegUrząd Gminy Cisek informuję, że została podpisana Umowa Dotacji  NR 67/2014/G-10/OZ-ZOA/D z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu na dofinansowanie zadania pn. „Unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Cisek - V nabór”. 

uwaga-azbest2.jpegUrząd Gminy Cisek informuję, że została podpisana Umowa Dotacji  NR 67/2014/G-10/OZ-ZOA/D z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu na dofinansowanie zadania pn. „Unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Cisek - V nabór”

Planowany koszt zadania wynosi 51 069,31 zł a przyznana dotacja stanowi 85% tej wartości. 

Kwota dofinansowania przedsięwzięcia wynosi:
  • do 50 % kosztów kwalifikowanych ze środków udostępnionych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie – do 25 534,65 zł,
  • do 35 % kosztów kwalifikowanych dotacja ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu – do 17 874,26 zł.
W wyniku realizacji zadania planowane jest osiągnięcie efektu rzeczowego i ekologicznego polegającego na unieszkodliwieniu nie mniej niż 94,37 Mg odpadów zawierających azbest. 
Przewiń do góry