XI Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowanych 2014

Zarząd Izby Rolniczej w Opolu we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Opolskiego, Urzędem Gminy Polska Cerekiew oraz Ludowym Klubem Jeździeckim ,,Lewada” zaprasza na największą wystawę zwierząt hodowlanych w Polsce - „XI Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowanych 2014”, która odbędzie się w dniach 27-28 września 2014r. na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zakrzowie (gm. Polska Cerekiew), przy ul. Parkowej 20.

krowa.jpegZarząd Izby Rolniczej w Opolu we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Opolskiego, Urzędem Gminy Polska Cerekiew oraz Ludowym Klubem Jeździeckim ,,Lewada” zaprasza na największą wystawę zwierząt hodowlanych w Polsce południowo-zachodniej „XI Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowanych 2014”, która odbędzie się w dniach 27-28 września 2014r. na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zakrzowie (gm. Polska Cerekiew), przy ul. Parkowej 20.
 
Na tegorocznej Wystawie będzie można obejrzeć najlepsze zwierzęta reprezentujące kilkadziesiąt ras takich gatunków zwierząt domowych jak konie, bydło, trzoda, owce, drób, zwierzęta futerkowe, ptaki, w tym ptaki ozdobne, a także obejrzeć nowoczesny sprzęt i wyposażenie dla rolnictwa i ogrodnictwa oraz szeroką gamę środków do produkcji rolnej, prezentowaną przez polskich i opolskich producentów i dealerów.
 
Zaplanowano również degustację produktów regionalnych oraz wyrobów wędliniarskich, piekarniczych i mleczarskich przygotowywanych przez opolskie Koła Gospodyń Wiejskich oraz rodzinne firmy. Udział małych firm i organizacji funkcjonujących na terenie województwa traktujemy jako ważny element popularyzacji wśród konsumentów dziedzictwa kulinarnego Opolszczyzny, jej różnorodności i niepowtarzalności. 
 
Całość wystawy uświetni akcent międzynarodowy -„Forum przemysłu rolno-spożywczego Polska-Wschód” oraz „Agrofestiwal” obejmujący występy zespołów, bogaty program estradowy, pokazy jeździeckie i hodowlane, demonstracja pracy maszyn rolniczych w polu i inne atrakcje.
 
Zapraszamy.

 

Przewiń do góry