Dzisiaj jest sobota, 04 kwietnia 2020
Imieniny: Benedykta, Izodory, Wacławy

Herb Cisek
 • Change language
Dla słabowidzących
Tłumacz dla osób głuchych
Ikona Facebooka Facebook Gminy Cisek

Archiwum aktualności i wydarzeń z 2010

 • posiedzenie.gif 30 grudnia 2010 roku o godzinie 10:00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy Cisek odbędzie się III sesja Rady Gminy Cisek. Porządek obrad przewiduje realizację 10 punktów, w tym podjęcie przez radnych pięciu uchwał. Tematem wiodącym tego posiedzenia będzie uchwalenie budżetu gminy Cisek na 2011 rok.

  Czytaj więcej
 • informacja.gif Uprzejmie informuję, że jest już dostępne sprawozdanie
  z przeprowadzonych konsultacji z organizacjami pozarządowymi w sprawie projektu „Rocznego programu współpracy Gminy Cisek z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w 2011 roku”.

  Czytaj więcej
 • jaselka.gif „Jasełka” przedstawione zostały przez najstarsze przedszkolaki w Cisku w gwarze śląskiej. Przedstawienie rozpoczęło obchody wigilijne w przedszkolu. Dzieci i personel przełamali  się opłatkiem składając sobie życzenia. Potem wspólnie zasiedli do stołu z tradycyjnymi potrawami a po posiłku rozpoczęto wspólne kolędowanie.

  Czytaj więcej
 • informacja.gif Wójt Gminy Cisek zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego, wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do zgłaszania uwag do projektu „Rocznego programu współpracy Gminy Cisek z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w 2011 roku”.

  Czytaj więcej
 • stroik2.jpeg Informacja dla petentów. W Wigilię Bożego Narodzenia, to jest 24 grudnia 2010 roku (piątek) nie będzie czynny Urząd Gminy Cisek, Urząd Stanu Cywilnego oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej.

  Czytaj więcej
 • NSP 2011 Gminne Biuro Spisowe w Cisku ogłasza nabór kandydatów na RACHMISTRZÓW SPISOWYCH do przeprowadzenia Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań w 2011 roku.
  Będzie to praca na ponad 3 miesiące. Więcej informacji o szczegółach naboru i oczekiwanych predyspozycjach od kandydata na rachmistrza spisowego znajdziesz w dalszej części informacji.

  Czytaj więcej
 • św. Mikołaj w Cisku 6 grudnia do pięknie obsypanego śniegiem Cisku zawitał Święty Mikołaj. Ponieważ warunki pogodowe były bardzo sprzyjające, przybył saniami zaprzężonymi w koniki.
  Ważnego gościa powitały jak zawsze niezawodne przedszkolaki.

  Czytaj więcej
 • informacja.gif Ogłoszenie Wójta Gminy Cisek z dnia 7 grudnia 2010 roku o wywieszeniu wykazu  nieruchomości stanowiącej własność Gminy Cisek przeznaczonej do najmu w drodze bez przetargu.
  Wykaz zamieszczono również w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Cisek.

  Czytaj więcej
 • 06-12-2010 16:18

  II sesja Rady Gminy Cisek

  posiedzenie.gif 10 grudnia 2010 roku o godzinie 15:00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy Cisek odbędzie się II sesja nowo wybranej Rady Gminy Cisek. Porządek obrad przewioduje realizację 9 punktów w tym podjęcie przez radnych trzech uchwał.

  Czytaj więcej
 • snieg_na_dachu.jpeg W związku z potencjalnymi zagrożeniami występującymi w okresie zimowym Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego wydał komunikat do właścicieli i zarządców obiektów budowlanych.

  Czytaj więcej
 • Radni Gminy Cisek 2 grudnia 2010 roku o godzinie 15:30 w sali Urzędu Gminy Cisek odbyła się pierwsza sesja nowo wybranej Rady Gminy Cisek na kadencję 2010 - 2014. Piętnastu nowo wybranych radnych złożyło uroczyste ślubowanie oraz dokonało wyboru spośród siebie przewodniczącego i zastępcy przewodniczącego Rady Gminy Cisek.

  Czytaj więcej
 • Pierwsza sesja rady gminyNa podstawie upoważnienia zawartego w delegacji art. 20 ust. 2 ustawy o samorządzie gminnym Przewodnicząca Rady poprzedniej kadencji zwołała na dzień 2 grudnia 2010 roku pierwsze posiedzenie nowo wybranej Rady Gminy Cisek (w kadencji 2010-2014). Obrady rozpoczną się w sali posiedzen Urzędu Gminy o godz. 15:30.
  Porządek pierwszej sesji przewiduje m.in. złożenie ślubowania oraz wybór przewodniczącego i zastępcy przewodniczącego rady.

  Czytaj więcej

 • Data publikacji: 28-07-2014 13:55
 • Liczba odsłon strony: 342
Powrót do poprzedniej strony »