Dzisiaj jest poniedziałek, 03 października 2022
Imieniny: Bogumiła, Gerarda, Józefy

Herb Cisek
 • Change language
Dla słabowidzących
Tłumacz dla osób głuchych
Ikona Facebooka Facebook Gminy Cisek

Archiwum aktualności i wydarzeń z 2011

 • 05-12-2011 15:43

  XI sesja Rady Gminy Cisek

  posiedzenie.gif 19 grudnia 2011 roku o godzinie 12:00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy Cisek odbędzie się XI sesja Rady Gminy Cisek. Porządek obrad przewiduje realizację 10 punktów, w tym podjęcie przez radnych sześciu uchwał. Tematem wiodącym tego posiedzenia będzie uchwalenie budżetu gminy Cisek na 2012 rok.

  Czytaj więcej
 • 06-12-2011 08:42

  Św. Mikołaj w Cisku

  Św. Mikołaj w Cisku W niedzielne popołudnie 4 grudnia 2011 roku do Gminnego Ośrodka Kultury w Cisku przyjechał św. Mikołaj z prezentami. Na parking przed przed GOK-iem św. Mikołaj zajechał pięknie przystrojoną bryczką zaprzęgniętą w parę rączych... kucyków. Św. Mikołaj (mimo kryzysu) rozdał ponad 110 paczek. Zabawę ze św. Mikołajem uświetniła "Wesoła ferajna Benka".

  Czytaj więcej
 • mikołaj2.gif organizuje Gminny Ośrodek Kultury w Cisku. Do drzwi ciseckiego ośrodka kultury Święty Mikołaj zapuka w niedzielę, 4 grudnia 2011 roku o godzinie 15:45.
  Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko również uczestniczyło w tym spotkaniu to zgłoś nam to telefonicznie lub osobiście w godz. pracy GOK /koszt paczki 20 zł/.

  Czytaj więcej
 • rg_cisek.jpeg X posiedzenie Rady Gminy Cisek zwołane zostało przez Przewodniczącą Rady na poniedziałek, 21 listopada 2011 roku. Obrady rozpoczną się w sali Urzędu Gminy o godz. 14:00. Porządek sesji przewiduje do realizacji trzynaście punktów, w tym podjęcie czterech uchwał.

  Czytaj więcej
 • przetarg_mlotek.gif Wójt Gminy Cisek ogłosił pierwszy nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż nieruchomości zabudowanej, będącej własnością gminy Cisek położonej we wsi Przewóz. Przetarg odbędzie się w dniu 16 grudnia 2011 roku o godzinie 10:00 w Urzędzie Gminy Cisek.
  Szczegółowe dane dotyczące położenia działki i znajdujących się na niej obiektów zamieszczono w ogłoszeniu przetargowym.

  Czytaj więcej
 • info.jpeg Wójt Gminy Cisek zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego, wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do zgłaszania uwag do projektu „Rocznego programu współpracy Gminy Cisek z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w 2012 roku”.

  Czytaj więcej
 • sylwester1.gif Zapraszamy na BAL SYLWESTROWY, który odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Cisku, w sobotę 31 grudnia 2011 roku. Zabawę rozpoczynamy o godz 20.00, a przygrywać będzie zespół "Kanon". Zaproszenia można nabywać w siedzibie ciseckiego ośrodka.

  Czytaj więcej
 • pup.jpeg Osoby zainteresowane założeniem działalności gospodarczej, a zamieszkałe na terenach wiejskich mogą ubiegać się o dotację na podjęcie działalności gospodarczej w kwocie 20.000 zł.
  Planujesz rozpoczęcie działalności na własny rachunek - zgłoś się do Powiatowego Urzędu Pracy w Kędzierzynie-Koźlu.

  Czytaj więcej
 • lekarz.gif Po raz kolejny odbędzie się ogólnopolski październikowy Dzień Profilaktyki, czyli Biała Sobota; w tym roku Ministerstwo Zdrowia zaproponowało, aby zorganizować go w dniu 22 października 2011 roku.
  Opolskie Centrum Onkologii zaprasza w tym dniu wszystkich Opolan do skorzystania z porad lekarzy onkologów, przyjmujących w poradniach: Profilaktyki Chorób Piersi, Chirurgii Onkologicznej oraz Onkologii Ogólnej w Opolu.

  Czytaj więcej
 • herb34.jpeg Komisja Konkursowa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego dokonała oceny inwestycji zgłoszonych do konkursku na "Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Opolskiego w 2011". Okazję oceny zgłoszonych do konkursu projektów mieli także internauci.

  Czytaj więcej
 • info.jpeg Na podstawie art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami Wójt Gminy Cisek zawiadamia, że na tablicy ogłoszeń w budynku Urzędu Gminy w Cisku przy ul. Planetorza 52 został wywieszony wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży obejmujący działkę nr 158 położoną w Przewozie stanowiącą własność Gminy Cisek.

  Czytaj więcej
 • Logo Polskiej Prezydencji Co sześć miesięcy kolejne państwo członkowskie Unii Europejskiej sprawuje Prezydencję, czyli przewodniczy pracom Rady Unii Europejskiej. Organizuje spotkania Rady UE, nadaje kierunek polityczny Unii, dba o jej rozwój, integrację oraz bezpieczeństwo. Po raz pierwszy w historii Polska obejmie Prezydencję w Unii Europejskiej.

  Czytaj więcej

 • Data publikacji: 28-07-2014 13:55
 • Liczba odsłon strony: 1885
Powrót do poprzedniej strony »