Dzisiaj jest wtorek, 04 października 2022
Imieniny: Edwina, Rosławy, Rozalii

Herb Cisek
  • Change language
Dla słabowidzących
Tłumacz dla osób głuchych
Ikona Facebooka Facebook Gminy Cisek

Koncert Noworoczny w Cisku

Koncert Noworoczny 17 stycznia 2010r. odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Cisku Koncert Noworoczny. Była to już XIII jego edycja. Melomanom zaprezentowały się Gminna Orkiestra Dęta i Orkiestra Dęta Państwowej Szkoły Muzycznej Nr 2 z Kędzierzyna-Koźla. Obydwoma Orkiestrami dyrygował Pan Jacek Zganiacz. 

17 stycznia 2010r. odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Cisku Koncert Noworoczny. Była to już XIII jego edycja. Melomanom zaprezentowały się Gminna Orkiestra Dęta i Orkiestra Dęta Państwowej Szkoły Muzycznej Nr 2 z Kędzierzyna-Koźla. Obydwoma Orkiestrami dyrygował Pan Jacek Zganiacz.  Młodzi muzycy zaprezentowali nam bardzo ambitny i dynamicznie wykonany repertuar. Usłyszeliśmy znane kolędy i pastorałki oraz utwory takich kompozytorów jak: Strauss,Verdi, Bizet a także bardziej nam współczesnych: Lou Bega, ABBA, Flipers. Za wspaniałe koncertowanie muzykom obydwu orkiestr podziękował podziękował Wójt Gminy - Pan Alojzy Parys, przekazują przy tej okazji wszystkim zebranym serdeczne życzenia noworoczne.

Koncert Noworoczny w Cisku Koncert Noworoczny w Cisku Koncert Noworoczny w Cisku Koncert Noworoczny w Cisku Koncert Noworoczny w Cisku Koncert Noworoczny w Cisku Koncert Noworoczny w Cisku Koncert Noworoczny w Cisku

  • Data publikacji: 25-01-2010 20:42
  • Liczba odsłon strony: 265
Powrót do poprzedniej strony »