Dzisiaj jest poniedziałek, 18 grudnia 2017
Imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury

Herb Cisek
  • Change language
Dla słabowidzących
Tłumacz dla osób głuchych
Ikona Facebooka CisekTV

Plebiscyt na najlepszego sportowca - ucznia gminy Cisek

w roku szkolnym 2004-2005. Nagrodzono 10 uczniów szkół podstawowych i 10 gimnazjalistów

Laureaci plebiscytu, nauczyciele i radni 22 czerwca 2005r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Cisku odbyło się uroczyste spotkanie Gminnej Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia, Rodziny i Spraw Socjalnych, na którym to zostały ogłoszone wyniki "Plebiscytu na najlepszego sportowca - ucznia w gminie Cisek w roku szkolnym 2004/2005".
W spotkaniu tym uczestniczyli członkowie Komisji: Jan Malik, Michalczyk Maria, Mikliss Norbert, Alojzy Ketzler a także Wójt Gminy Cisek - Alojzy Parys, Przewodniczący Rady Gminy - Paweł Ryborz, dyrektor PSP w Łanach Halina Mazurkiewicz, dyrektor PSP w Roszowickim Lesie Grzegorz Michalczyk, z-ca dyrektora Gimnazjum Renata Sperczyńska, nauczyciele wychowania fizycznego: Janina Gapińska, Krzysztof Sperczyński, Marcin Głazowski i Alfred Kordula.
Obecni byli również finaliści plebiscytu : 10 uczniów szkół podstawowych i 10 uczniów gimnazjum.
Spotkanie prowadził przewodniczący Komisji Jan Malik. Przedstawił historię odbytych imprez, które w roku szkolnym 2004/05 zostały zorganizowane przez ZG SZS. Następnie przypomniane zostały osiągnięcia uczniów na szczeblu gminy, powiatu i województwa. W części głównej zostały ogłoszone wyniki plebiscytu.
Przedstawiają się one następująco:
Szkoły Podstawowe:_
  • I miejsce - Rafał Bulik - PSP w Łanach,
  • II miejsce - Dawid Schmidt - PSP w Łanach,
  • III miejsce - Katarzyna Parys - PSP w Łanach,
  • IV miejsce - Dawid Stopa - PSP w Łanach,
  • V miejsce - Roksana Wziętek - PSP w Landzmierzu i Łukasz Swoboda - PSP w Łanach,
  • VII miejsce - Nicole Kaduk - PSP w Łanach i Mateusz Kirchniawy - PSP w Łanach,
  • IX miejsce - Mateusz Fielhauer - PSP w Łanach,
  • X miejsce - Patryk Sperczyński - PSP w Roszowickim Lesie,
Gimnazjum:
  • I miejsce - Paweł Komander,
  • II miejsce - Monika Jabłońska,
  • III miejsce - Dawid Grzywa, 
  • IV miejsce - Katarzyna Bisgwa i Gabriel Hałas, 
  • VI miejsce - Piotr Węgrzyk i Łukasz Pawlik, 
  • VIII miejsce - Krzysztof Kroker, 
  • IX miejsce - Mateusz Haronska, 
  • X miejsce - Krzysztof Morawin. 
Dyplomy, nagrody oraz statuetki dla najlepszego sportowca - ucznia w gminie Cisek wręczył Wójt Gminy - Alojzy Parys, a  wszyscy nauczyciele otrzymali listy gratulacyjne.

  • Data publikacji: 11-07-2005 11:54
  • Liczba odsłon strony: 39
Powrót do poprzedniej strony »