Dzisiaj jest czwartek, 17 stycznia 2019
Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana

Herb Cisek
  • Change language
Dla słabowidzących
Tłumacz dla osób głuchych
Ikona Facebooka CisekTV

Zarejestruj się, a urząd wyśle Ci SMS-a

Urząd Gminy wdrożył Samorządowy Informator SMS-owy (SISMS) mający na celu komunikację z mieszkańcami gminy oraz wszystkimi innymi osobami, które są zainteresowane informacjami z Ciska. Aby otrzymywać SMS-y należy zarejestrować się w systemie. Do każdego zarejestrowanego dotrą bezpłatne informacje o istotnych wydarzeniach w gminie.

SISMS1.jpegUrząd Gminy wdrożył Samorządowy Informator SMS-owy (SISMS) mający na celu komunikację z mieszkańcami gminy oraz wszystkimi innymi osobami, które są zainteresowane informacjami z Ciska. Aby otrzymywać SMS-y należy zarejestrować się w systemie. Procedura rejestracji polega na jednorazowym wysłaniu SMS-a według poniższego schematu:

  1. Proszę uruchomić w telefonie komórkowym tryb wysyłania wiadomości SMS.
  2. W treści wiadomości wpisujemy kod rejestrujący tj.: Tak.ok03 zwracając uwagę na kropkę i brak odstępów, (aby się wyrejestrować wpisujemy kod: Nie.ok03).
  3. SMS wysyłamy na numer: 661000112.
  4. Po otrzymaniu z systemu potwierdzenia rejestracji jesteśmy gotowi na przyjmowanie wiadomości z gminy.

Do każdego zarejestrowanego dotrą bezpłatne informacje o istotnych wydarzeniach w gminie. Za pomocą SMS-sa przesyłane będą informacje i komunikaty o przerwie w dostawach wody lub prądu, zdarzeniach drogowych, ostrzeżeniach meteorologicznych lub innych zagrożeniach (np. powodzie).

UlotkaSISMS.jpeg

Zachęcamy wszystkich mieszkańców oraz osoby odwiedzające naszą gminę do skorzystania z tego rozwiązania. Jest ono bezpłatne dla wszystkich odbiorców komunikatów i ostrzeżeń.

Wdrożenie SISMS jest jednym z elementów poprawy komunikacji, współpracy i wymiany informacji z mieszkańcami oraz znacząco wpływa na bezpieczeństwo mieszkańców gminy i osób przyjezdnych. 

  • Data publikacji: 06-11-2012 09:06
  • Data modyfikacji: 20-04-2016 11:51
  • Liczba odsłon strony: 13757
Powrót do poprzedniej strony »