Dzisiaj jest wtorek, 28 marca 2017
Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Herb Cisek
  • Change language
Dla słabowidzących
Tłumacz dla osób głuchych

Zakończył się cykl wiejskich zebrań sprawozdawczo-wyborczych

na których wybierano Sołtysów i Rady Sołeckie na kadencję 2007-2011.

SołtysW okresie od 15 stycznia do 27 lutego 2007r. w poszczególnych sołectwach Gminy Cisek odbywały się wiejskie zebrania sprawozdawczo-wyborcze. Mieszkańcy wsi dokonali wyboru swoich przedstawicieli na Sołtysów oraz do Rad Sołeckich.
We wszystkich 14 miejscowościach Gminy wybrano Sołtysa i Radę Sołecką na nową kadencję 2007-2011.

  1. CISEK (15.01)
    Sołtys wsi: Kazimiera Lewicka,
    Rada Sołecka: Hubert Proksza, Eugeniusz Szyszko, Walter Oleks, Kazimierz Nagórzański, Zygmunt Smykała, Andrzej Pytlik.
  2. BŁAŻEJOWICE (16.01)
    Sołtys wsi: Alfred Kurfeld,
    Rada Sołecka: Erwin Swolana, Zbigniew Niejadlik, Marcin Janik, Jerzy Tyrański.
  3. DZIELNICA (17.01)
    Sołtys wsi: Elżbieta Fielhauer,
    Rada Sołecka: Grażyna Parys, Maria Proksza, Stefan Kochoń, Adrian Kaleta.
  4. ROSZOWICE (21.01)
    Sołtys wsi: Jan Gwóźdź,
    Rada Sołecka: Anna Dittrich, Józef Pieruszka, Joachim Wczasek, Joachim Piechulek, Rudolf Ignacy.
  5. MIEJSCE ODRZAŃSKIE (22.01)
    Sołtys wsi: Krystyna Żydziak,
    Rada Sołecka: Jerzy Kicler, Gerard Jaskółka, Jan Jaskółka, Józef Sługa, Joachim Skrobek.
  6. NIEZNASZYN (23.01)
    Sołtys wsi: Rita Moskwa,
    Rada Sołecka: Sylwia Mrachacz, Jerzy Draga, Leonard Basista, Norbert Pazurek, Antoni Smarzoch.
  7. PRZEWÓZ (28.01)
    Sołtys wsi: Anna Ryborz,
    Rada Sołecka: Urszula Surzykiewicz, Jan Malik, Rafał Kroker, Piotr Draga, Walter Ksol, Henryk Pilich.
  8. STEBLÓW (30.01)
    Sołtys wsi: Alojzy Wurst
    Rada Sołecka: Aleksandra Matusik, Urszula Wieczorek, Romuald Paczka, Andrzej Wiszowaty.
  9. SUKOWICE (01.02)
    Sołtys wsi: Helena Rudek
    Rada Sołecka: Feliks Wilk, Paweł Biksa, Norbert Wajs, Arnold Wilk, Daniel Pllotek, Erwin Smiatek.
  10. ROSZOWICKI LAS (04.02)
    Sołtys wsi: Hubert Wilk
    Rada Sołecka: Magdalena Adam, Adrian Mierzwa, Marian Zgrzebniok, Jan Joschko, Józef Siodlaczej, Jan Mrozek.
  11. LANDZMIERZ (07.02)
    Sołtys wsi: Elżbieta Sączawa
    Rada Sołecka: Alfred Pawlik, Dorota Wojtowicz, Jerzy Żemełka, Arnold Juraszek, Małgorzata Kostka.
  12. ŁANY (08.02)
    Sołtys wsi: Jan Zemełka
    Rada Sołecka: Bernard Groeger, Jerzy Smiatek, Jan Golla, Bernadeta Śliwka, Robert Lazar, Lidia Jaskółka, Joachim Neuwald, Gizela Siodlaczek.
  13. KOBYLICE (12.02)
    Sołtys wsi: Rozwita Szafarczyk
    Rada Sołecka: Dembończyk Brygida, Ryszard Golenia, Paweł Ryborz, Engelbert Lewicki.
  14. PODLESIE (27.02)
    Sołtys wsi: Krystyna Grygiel
    Rada Sołecka: Cecylia Richter, Krystyna Krauze, Alojzy Jaskółka, Antoni Stania, Ginter Smarzoch.

 

  • Data publikacji: 28-02-2007 09:04
  • Liczba odsłon strony: 6
Powrót do poprzedniej strony »