Dzisiaj jest poniedziałek, 20 listopada 2017
Imieniny: Anatola, Edyty, Rafała

Herb Cisek
  • Change language
Dla słabowidzących
Tłumacz dla osób głuchych
Ikona Facebooka CisekTV

Wyniki Półfinału grupy IV turnieju Tenisa Stołowego

o Puchar Rady Wojewódzkiej Zrzeszenia LZS rozegranego w Cisku 05 marca 2006 r.

Wyniki Półfinału grupy IV turnieju Tenisa Stołowego
 o Puchar Rady Wojewódzkiej Zrzeszenia LZS
rozegranego w Cisku 05 marca 2006 r.

 

Kategoria „Młodziczki” 1993 i młodsze                     Kategoria „Kadetki” 1991-1992

L.p.

Nazwisko i imię

Gmina

 

L.p.

Nazwisko i imię

Gmina

1.

Pawlik Mirela

Polska Cerekiew

 

1.

Rycyrs Paulina

Cisek

2.

Komander Agata

Bierawa

 

2.

Haronska Anna

Cisek

3.

Kaletka Nikola

Polska Cerekiew

       

4.

Kochoń Nikola

Cisek

       

Kategoria „Juniorki” 1988-1990                      Kategoria „Seniorki” 1987 i starsze

L.p.

Nazwisko i imię

Gmina

 

L.p.

Nazwisko i imię

Gmina

1.

Janoszka Anna

Strzelce Op.

 

1.

Ostafińska Monika

Strzelce Op.

2.

Dambiec Joanna

Strzelce Op.

 

2.

Głodowicz Justyna

Strzelce Op.

3.

Donder Joanna

Bierawa

 

3.

Głąb Anna

Rudniki

4.

Szymańska Anna

Bierawa

       

Kategoria „Młodzicy” 1993 i młodsi                     Kategoria „Kadeci” 1991-1992

L.p.

Nazwisko i imię

Gmina

 

L.p.

Nazwisko i imię

Gmina

1.

Fielhauer Mateusz

Cisek

 

1.

Wydmuch Konrad

Rudniki

2.

Marcin Klein

Polska Cerekiew

 

2.

Bulik Rafał

Cisek

3.

Komorek Joachim

Polska Cerekiew

 

3.

Kozak Mateusz

Polska Cerekiew

4.

Dawid Konieczny

Polska Cerekiew

 

4.

Sawczuk Tobiasz

Polska Cerekiew

Kategoria „Juniorzy” 1988-1990                      Kategoria „Seniorzy” 1987 i starsi

L.p.

Nazwisko i imię

Gmina

 

L.p.

Nazwisko i imię

Gmina

1.

Twardawa Maciej

Polska Cerekiew

 

1.

Świerzewski Andrzej

Polska Cerekiew

2.

Jaroń Adam

Polska Cerekiew

 

2.

Sawczuk Krzysztof

Polska Cerekiew

3.

Dygnos Grzegorz

Cisek

 

3.

Skowroński Maciej

Cisek

4.

Lipczyk Mirosław

Polska Cerekiew

 

4.

Piasecki Marek

Cisek

Wszyscy zawodnicy z załączonej listy uzyskali awans do turnieju finałowego.
Finał Wojewódzki odbędzie się dnia 09 kwietnia 2006 roku w Czepielowicach gmina Lubsza / powiat Brzeg /  w sali szkoły podstawowej  o godz. 10 00.

  • Data publikacji: 07-03-2006 09:27
  • Liczba odsłon strony: 25
Powrót do poprzedniej strony »