Dzisiaj jest środa, 22 listopada 2017
Imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

Herb Cisek
  • Change language
Dla słabowidzących
Tłumacz dla osób głuchych
Ikona Facebooka CisekTV

Składy osobowe obwodowych komisji wyborczych do przeprowadzenia wyborów Prezydenta RP

zarządzonych na dzień 9 października 2005r.

Z a r z ą d z e n i e Nr 43/2005
Wójta Gminy Cisek
z dnia 15 września 2005r.

w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 09 października 2005r.

Na podstawie art. 16 ust.1-5 i ust.7-8 ustawy z dnia 27 września 1990r. - o wyborze Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej ( tekst jednolity Dz. U. z 2000r. Nr 47, poz.544 z późn. zmianami )

§ 1.

Powołuję obwodowe komisje wyborcze w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej na terenie Gminy Cisek w składach:

  • Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Cisku
    1. Balas Joanna
    2. Barczyk Ewa
    3. Cieślik Elżbieta
    4. Gramatyka Piotr
    5. Krajczyk Alicja
    6. Rojkiewicz Danuta
  • Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Nieznaszynie
    1. Antonowicz Grażyna
    2. Matuszek Urszula
    3. Pietrzak Arkadiusz
    4. Skazidroga Barbara
    5. Wojtuś Józef
    6. Zganiacz Jacek
  • Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Łanach
    1. Ciepielewski Mirosław
    2. Griner Hubert
    3. Kupka Walburga
    4. Mazurkiewicz Halina
    5. Michalczyk Tomasz
    6. Targos Maria
  • Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Roszowickim Lesie
    1. Damboń Aneta
    2. Licznar Zbigniew
    3. Matuszek Elżbieta
    4. Michalczyk Anna
    5. Siembieda Czesław
    6. Zganiacz Dorota

§ 2.

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia i podlega ogłoszeniu na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Cisek.

Wójt Gminy Cisek
/-/ Alojzy Parys

W dniu 27 września 2005 roku odbyły się pierwsze posiedzenia Obwodowych Komisji Wyborczych powołanych do przeprowadzenia wyborów Prezydenta RP. Składy osobowe OKW po ukonstytuowaniu się przedstawiają się następująco :

  • Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Cisku
    1. Krajczyk Alicja - Przewodnicząca
    2. Rojkiewicz Danuta - Z-ca Przewodniczącej
    3. Balas Joanna
    4. Barczyk Ewa
    5. Cieślik Elżbieta
    6. Gramatyka Piotr
  • Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Nieznaszynie
    1. Antonowicz Grażyna - Przewodnicząca
    2. Zganiacz Jacek - Z-ca Przewodniczącej
    3. Matuszek Urszula
    4. Pietrzak Arkadiusz
    5. Skazidroga Barbara
    6. Wojtuś Józef
  • Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Łanach
    1. Mazurkiewicz Halina - Przewodnicząca
    2. Targos Maria - Z-ca Przewodniczącej
    3. Ciepielewski Mirosław
    4. Griner Hubert
    5. Kupka Walburga
    6. Michalczyk Tomasz  
  • Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Roszowickim Lesie
    1. Licznar Zbigniew - Przewodniczący
    2. Zganiacz Dorota - Z-ca Przewodniczącego
    3. Damboń Aneta
    4. Matuszek Elżbieta
    5. Michalczyk Anna
    6. Siembieda Czesław

 

  • Data publikacji: 27-09-2005 13:56
  • Liczba odsłon strony: 14
Powrót do poprzedniej strony »