Dzisiaj jest wtorek, 27 czerwca 2017
Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Herb Cisek
  • Change language
Dla słabowidzących
Tłumacz dla osób głuchych
Ikona Facebooka CisekTV

Składy osobowe obwodowych komisji wyborczych powołane do przeprowadzenia wyborów do Sejmu i Senatu RP

Zarządzenie Wójta Gminy w sprawie powołania składów osobowych obwodowych komisji wyborczych. Składy komisji po pierwszym posiedzeniu..

Z a r z ą d z e n i e Nr 40/2005
Wójta Gminy Cisek
z dnia 30 sierpnia 2005r.

w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych do przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 25 września 2005r.

Na podstawie art. 48 ust.1-9 i ust.11 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001r. - Ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. z 2001r. Nr 46, poz.499 z późn. zmianami) 

§ 1.

Powołuję obwodowe komisje wyborcze do przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej na terenie Gminy Cisek w składach:

  • Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Cisku
    1. Barczyk Ewa,
    2. Cieślik Elżbieta,
    3. Gawlica Izabela,
    4. Gramatyka Piotr,
    5. Krajczyk Alicja,
    6. Pazurek Natalia,
    7. Rojkiewicz Danuta,
    8. Rygol Justyna,
    9. Siegmann Małgorzata.
  • Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Nieznaszynie
    1. Antonowicz Grażyna,
    2. Harnos Beata,
    3. Kochoń Monika,
    4. Matuszek Urszula,
    5. Pietrzak Arkadiusz,
    6. Skazidroga Barbara,
    7. Wojtuś Józef,
    8. Zganiacz Jacek.
  • Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Łanach
    1. Ciepielewski Mirosław,
    2. Griner Hubert,
    3. Krybus Alicja,
    4. Kupka Walburga,
    5. Mazurkiewicz Halina,
    6. Michalczyk Tomasz,
    7. Targos Maria,
    8. Pasja Janusz.
  • Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Roszowickim Lesie
    1. Damboń Aneta,
    2. Licznar Zbigniew,
    3. Michalczyk Anna,
    4. Mrozek Monika,
    5. Owczarek Krystian,
    6. Siembieda Czesław,
    7. Zganiacz Dorota.

§ 2.

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia i podlega ogłoszeniu na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Cisek.

Wójt Gminy Cisek
/-/ Alojzy Parys

W dniu 9 września 2005r. o godz. 13:00 odbyły się pierwsze posiedzenia obwodowych komisji wyborczych. Poszczególne komisje ukonstytuowaly się i ich skład przedstawia się następująco :

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Cisku

  • Siegmann Małgorzata - Przewodniczaca, 
  • Krajczyk Alicja - Z-ca Przewodniczącej,
  • Barczyk Ewa,
  • Cieślik Elżbieta,
  • Gawlica Izabela,
  • Gramatyka Piotr,
  • Pazurek Natalia,
  • Rojkiewicz Danuta,
  • Rygol Justyna.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Nieznaszynie

  • Antonowicz Grażyna - Przewodnicząca,
  • Harnos Beata - Z-ca Przewodniczącej, 
  • Kochoń Monika,
  • Matuszek Urszula,
  • Pietrzak Arkadiusz,
  • Skazidroga Barbara,
  • Wojtuś Józef,
  • Zganiacz Jacek.

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Łanach

  • Mazurkiewicz Halina - Przewodnicząca,
  • Ciepielewski Mirosław - Z-ca Przewodniczącej,
  • Griner Hubert,
  • Krybus Alicja,
  • Kupka Walburga,
  • Michalczyk Tomasz,
  • Targos Maria,
  • Pasja Janusz.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Roszowickim Lesie

  • Licznar Zbigniew - Przewodniczący,
  • Owczarek Krystian - Z-ca Przewodniczącego,
  • Damboń Aneta,
  • Michalczyk Anna,
  • Mrozek Monika,
  • Siembieda Czesław,
  • Zganiacz Dorota.

 

  • Data publikacji: 12-09-2005 09:41
  • Liczba odsłon strony: 7
Powrót do poprzedniej strony »